• Akcja krwiodawstwa odbędzie się dziś w Domu Strażaka w Izdebniku od 9 do 13. Organizatorzy proszą o zabranie dowodu tożsamości.
  • Spotkanie rodziców trójek klasowych młodzieży do bierzmowania we wtorek po Mszy wieczornej na plebanii.
  • W piątek zapraszamy na Mszę św. wieczorną i Adorację Uwielbieniową.
  • W przyszłym niedzielę na Mszy o godzinie 11:30 błogosławieństwo do posługi ministranta przyjmie 8 chłopców.
  • Msza św. dla osób uzależnionych i ich rodzin wyjątkowo w czwartą sobotę miesiąca o 18:00, po Eucharystii Adoracja Najświętszego Sakramentu.
  • Pielgrzymi udający się do Gruzji są proszeni o zapłacenie drugie raty za wyjazd do dnia dzisiejszego do ks. Proboszcza. (I rata 700 zł II rata 1500 zł)
  • Już za tydzień rozpocznie się w naszej parafii tzw. Nabożeństwo 40-godzinne, poprzedzające okres Wielkiego Postu. Zadbajmy o to, abyśmy choć kilka minut poświęcili na Adorację Najświętszego Sakramentu przez 3 kolejne niedziele. Rozpoczęcie po Mszy św. o godz. 11:30, a zakończenie przed wieczorną Mszą św.
  • Bóg zapłać wszystkim, którzy przez pracę, bądź składane ofiary angażują się w życie naszej wspólnoty parafialnej. Dzisiejsza składka jest przeznaczona na fundusz remontowy.
  • Dziś w „Gościu Niedzielnym” tekst dlaczego Maryja płakała nad światem, czyli o orędziu Matki Bożej z Akity oraz nadprzyrodzonych wydarzeniach, które towarzyszyły objawieniom przez wiele lat oraz tekst zmień nawyki, zadbaj o postawę. Jak poprzez drobne zmiany w zachowaniu i poruszeniu się uniknąć dokuczliwych skurczów, bólu pleców czy karku.
  • Kościół sprzątali mieszkańcy Domków od 1 do 25 . Bóg zapłać! W tym tygodniu troskę o naszą świątynię powierzamy parafianom mieszkającym w Domkach z pozostałych numerów. Sprzątanie w sobotę po Mszy św. porannej.