• Dziś rozpoczynamy w naszej parafii tzw. Nabożeństwo 40-godzinne, poprzedzające okres Wielkiego Postu. Zadbajmy o to, abyśmy choć kilka minut poświęcili na Adorację Najświętszego Sakramentu. Rozpoczęcie po Mszy św. o godz. 11:30, a zakończenie przed wieczorną Mszą św.
  • Międzypokoleniowa Inicjatywa Kulturalno-Samokształceniowa serdecznie zaprasza w środę na godz. 17.00 do Starej Szkoły na spotkanie pt.: Palący problem, czyli czym oddycha nasza gmina?- prezentacja i prowadzenie: Marcin Zarzecki, Łukasz Zarzecki.
  • 22-go dnia każdego miesiąca modlimy się, w sposób szczególny, przez wstawiennictwo św. Rity. Dlatego zapraszamy w piątek na Mszę wieczorną i nabożeństwo do patronki spraw trudnych i beznadziejnych. Z tyłu kościoła są wystawione specjalne kartki do napisania intencji. Młodzież z Grupy Apostolskiej będzie już od godz. 17.00 rozprowadzać róże w przedsionku kościoła. Ofiary złożone przy tej okazji będą przeznaczone na wyjazd młodzieży na Światowe Dni Młodzieży do Portugalii.
  • Msza św. dla osób uzależnionych i ich rodzin w sobotę o 18:00, po Eucharystii Adoracja Najświętszego Sakramentu.
  • Międzypokoleniowa Inicjatywa Kulturalno-Samokształceniowa serdecznie zaprasza dzieci od 3 roku życia i ich opiekunów (mile widziane Babcie i Dziadkowie) na wspólne czytanie książek 23 lutego 2019 (sobota) w godz. od 9.30 do 11.00 do Gminnej Biblioteki. W programie Czytanie łączy pokolenia : wspólne czytanie wrażeniowe książek połączone z zajęciami edukacyjnymi/artystycznymi dla dzieci prowadzone przez chętnych dorosłych/ seniorów. Jest to projekty Grupy Środowiskowej Stowarzyszenia Kolonia i Biblioteki Gminnej w Sułkowicach
  • Za dwa tygodnie w niedzielę 3 marca rozpoczniemy w naszej parafii kurs przedmałżeński. Spotkania będą się odbywały o 12:30 w każdą niedzielę przez kolejne cztery tygodnie w salce na plebanii w Sułkowicach. Zapisy na pierwszym spotkaniu.
  • Bóg zapłać wszystkim, którzy przez pracę, bądź składane ofiary angażują się w życie naszej wspólnoty parafialnej. Składka na fundusz remontowy wyniosła 10 016 złotych.
  • Dziś w „Gościu Niedzielnym” tekst o modlitwie, bez której nie da się normalnie żyć i przez którą Bóg rozmnaża nasz czas, a także „Jak się uczy cudze dzieci”, czyli o blaskach i cieniach pracy nauczyciela w Polsce. Dostępny jest również Mały Gość w którym jest dołączony bezpłatny dodatek – kalendarz na Wielki Post, który pomoże dobrze wykorzystać ten czas.
  • Kościół sprzątali mieszkańcy Domków z pozostałych numerów. Bóg zapłać! W tym tygodniu troskę o naszą świątynię powierzamy parafianom mieszkającym na ul. Partyzantów od p. Gibas do p. Koźlak. Sprzątanie w sobotę po Mszy św. porannej.