• Obchodzimy XIX Dzień Papieski pod hasłem „Wstańcie, chodźmy!”. Przed kościołem można wesprzeć fundusz dla zdolnej młodzieży z ubogich rodzin.
  • Dzisiaj o godz. 11:30 Msza św. w intencji rodzin i błogosławieństwo małżeństw z dziećmi.
  • Zapraszamy wszystkich do udziału w modlitwie różańcowej codziennie o godz. 17:30.
  • Jutro Dzień Edukacji Narodowej. Prośmy Ducha Świętego o potrzebne łaski dla nauczycieli i uczniów. O godz. 8:30 Msza św. otwierająca obchody 125-lecia szkolnictwa zawodowego w Sułkowicach.
  • W środę 41. rocznica wyboru kardynała Karola Wojtyły na Stolicę Piotrową – dzień szczególnej modlitwy za wstawiennictwem św. Jana Pawła II. Zachęcamy do licznego uczestnictwa w różańcu i Mszy św. o godz. 18.00, którą odprawi biskup z francuskiej diecezji Chartres.
  • W piątek Grupa Środowiskowa Stowarzyszenia „Kolonia” zaprasza na różaniec w kaplicy św. Zofii o godz. 16:00. Później spotkanie integracyjne w salce na plebanii.
  • Również w piątek Msza św. wieczorna ku czci Ducha Świętego. Ofiara zbierana podczas Eucharystii będzie przeznaczona na dzieło pomocy dzieciom poprzez tzw. adopcję edukacyjną. Po Mszy św. adoracja uwielbieniowa.
  • W sobotę po Mszy św. wieczornej adoracja w intencji osób uzależnionych i ich rodzin.
  • W przyszłą niedzielę dyrekcja Sułkowickiego Ośrodka Kultury zaprasza na Inaugurację Roku Kulturalnego i III Sułkowickie Granie o godz. 16:00 w sali widowiskowej SOKu.
  • Informujemy, że adoracja w kaplicy św. Zofii zakończy się 26 października, czyli będzie trwała do ostatniej soboty października włącznie.
  • Również w sobotę 26 października wspólnota Effatha organizuje wyjazd do Krakowa na spotkanie modlitewne „Strumienie Miłosierdzia”. Wyjazd o godz. 14:00 z parkingu przy kościele. Szczegółowe informacje na stronie parafii i w gablocie przed kościołem. Zapisy w zakrystii.
  • W zakrystii przyjmujemy wypominki jednorazowe i roczne. Kartki na wypominki jednorazowe są wyłożone na stolikach za ławkami.
  • Zachęcamy do czytania prasy katolickiej, zwłaszcza „Gościa Niedzielnego”.
  • Dzisiejsza składka jest przeznaczona na fundusz remontowy. Dziękujemy za Waszą ofiarność. W miniony wtorek rozpoczęliśmy wymianę okien w nawie głównej.
  • Kościół sprzątali mieszkańcy ul. Zarzecze. Bóg zapłać! W tym tygodniu troskę o naszą świątynię powierzamy mieszkańcom ul. Zagumnie od pp. Kurków do pp. Kuźniarów. Sprzątanie w sobotę po Mszy św. porannej.