• Zachęcamy do udziału w modlitwie różańcowej codziennie o godz. 17.30.
• Dyrekcja Sułkowickiego Ośrodka Kultury zaprasza dzisiaj na III Sułkowickie Granie o godz. 16.00 w sali widowiskowej SOKu.
• We wtorek przypada wspomnienie św. Jana Pawła II, a także comiesięczny dzień modlitwy za wstawiennictwem św. Rity. Msza św. o godz. 18.00, a po niej nabożeństwo. Ze stolików za ławkami można zabrać kartki do wypisania intencji. Od godz. 17.00 młodzież z Grupy Apostolskiej będzie rozprowadzała róże, zbierając ofiarę na wyjazd na Światowe Dni Młodzieży do Portugalii.

• W piątek odbędzie się po raz kolejny „Różaniec Odblaskowy”. Msza św. o godz. 18.00, a po niej procesja różańcowa wokół kościoła (wyjątkowo w tym dniu nie ma różańca przed Mszą św. wieczorną). Zapraszamy szczególnie wszystkich ubranych w odblaski i zachęcamy, aby zakładać je zawsze, gdy wychodzimy na zewnątrz po zmroku.
• W sobotę wspólnota Effatha organizuje wyjazd do Krakowa na spotkanie „Strumienie Miłosierdzia”. Wyjazd o godz. 14.00 z parkingu przy kościele. Zapisy w zakrystii.
• Przypominamy, że adoracja w kaplicy św. Zofii potrwa do soboty włącznie.
• W nocy z soboty na niedzielę zmiana czasu na zimowy – cofamy zegary o godzinę.
• W przyszłą niedzielę o godz. 18.00 Msza św. w intencji uczestników 10. Pielgrzymki Rowerowej na Jasną Górę. Po Eucharystii spotkanie popielgrzymkowe w salce na plebanii.
• W zakrystii przyjmujemy wypominki jednorazowe i roczne. Kartki na wypominki jednorazowe są wyłożone na stolikach za ławkami. Informujemy, że w przyszłą niedzielę i w uroczystość Wszystkich Świętych od godz. 8.00 do godz. 11.30 wypominki będą przyjmowane również w salce na plebanii.
• Pamięć o zmarłych to także troska o uporządkowanie grobów. Po raz kolejny prosimy, aby nie mieszać śmieci wyrzucanych na cmentarzu, ale dokładnie segregować odpady na śmietniku. Pomoże to obniżyć koszt wywozu i utylizacji śmieci, ponoszony przez nas wszystkich.
• W ubiegłym tygodniu składka na fundusz remontowy wyniosła 6460 złotych, natomiast podczas kwesty na stypendia dla młodzieży z okazji Dnia Papieskiego zebrano 2100 złotych. Dziękujemy za Waszą ofiarność.
• Kościół sprzątali mieszkańcy ul. Zagumnie od pp. Kurków do pp. Kuźniarów. Bóg zapłać! W tym tygodniu troskę o naszą świątynię powierzamy mieszkańcom ul. Zagumnie od pp. Kozików (nr 32) do pp. Blak (nr 60). Sprzątanie w sobotę po Mszy św. porannej.