• Kontynuujemy w naszej parafii tzw. nabożeństwo 40-godzinne, poprzedzające Wielki Post. Dzisiaj i w przyszłą niedzielę zapraszamy do nawiedzenia Pana Jezusa obecnego w Najświętszym Sakramencie. Rozpoczęcie adoracji po Mszy św. o godz. 11.30, zakończenie przed Mszą św. o godz. 18.00.
  • Codziennie o godz. 17.30 zachęcamy do adoracji Najświętszego Sakramentu z modlitwą za Kościół i Ojczyznę.
  • Spotkanie dla rodziców uczniów klas VIII w sprawie bierzmowania we wtorek o 18:45 w kościele.
  • W piątek po Mszy św. wieczornej odbędzie się nabożeństwo uwielbienia Pana Jezusa w Najświętszym Sakramencie.
  • W sobotę, 22 lutego, przypada comiesięczny dzień modlitwy za wstawiennictwem św. Rity. Msza św. o godz. 18.00, a później nabożeństwo. Od godz. 17.00 młodzież z Grupy Apostolskiej będzie rozprowadzała róże, zbierając ofiarę na wyjazd na Światowe Dni Młodzieży do Portugalii.
  • W przyszłą niedzielę przed naszym kościołem odbędzie się kolejny kiermasz ciast – dochód zostanie przeznaczony na leczenie kardiologiczne Mateusza Chrobaka. Do akcji można włączyć się przez zakup, ale również przez przygotowanie ciasta. Wypieki należy dostarczyć na plebanię w sobotę. Więcej informacji u organizatorów pod numerem telefonu: 667-691-202. W imieniu Mateusza, jego rodziny i przyjaciół dziękujemy za życzliwość i bardzo prosimy o dalsze wsparcie.
  • Wczoraj w Suchej Beskidzkiej odbył się etap rejonowy mistrzostw Służby Liturgicznej w halowej piłce nożnej. Lektorzy młodsi i starsi z naszej parafii zajęli drugie miejsca. Natomiast nasi ministranci zwyciężyli w swojej grupie wiekowej i awansowali do etapu diecezjalnego, gdzie wezmą udział w zawodach o puchar Metropolity Krakowskiego – serdecznie gratulujemy tego sukcesu i życzymy im kolejnego zwycięstwa. Dziękujemy Klubowi Sportowemu „Gościbia” za wypożyczenie strojów naszym drużynom.
  • Przypominamy zainteresowanym, że kurs przedmałżeński rozpocznie się 1 marca. Spotkania przez cztery kolejne niedziele po Mszy św. o godz. 11.30 w salce na plebanii.
  • Zachęcamy do czytania prasy katolickiej, zwłaszcza „Gościa Niedzielnego”.
  • Bóg zapłać wszystkim, którzy przez pracę bądź składane ofiary angażują się w życie naszej wspólnoty parafialnej. W ubiegłą niedzielę na fundusz remontowy zebraliśmy 9426 złotych.
  • Kościół sprzątali mieszkańcy ul. Partyzantów – od pp. Gibas do pp. Koźlak. Bóg zapłać!  W tym tygodniu troskę o naszą świątynię powierzamy mieszkańcom ul. Partyzantów – od pp. Boczkaja (nr 454) do pp. Repeć (nr 177). Sprzątanie w sobotę po Mszy św. porannej.