• Dzisiaj o godz. 11.15 zostaną pobłogosławione i rozdane książeczki dla dzieci przygotowujących się do I Komunii Świętej.
  • Zachęcamy do udziału w nabożeństwach wielkopostnych. W niedziele o godz. 15.00 gorzkie żale z kazaniem pasyjnym, a bezpośrednio po nich Msza św. wieczorna. Nie ma Mszy św. o godz. 18.00. W piątki o godz. 16.30 droga krzyżowa dla dzieci i młodzieży (odwołana), zaś o godz. 17.15 droga krzyżowa dla dorosłych.
  • Adoracja Najświętszego Sakramentu z modlitwą za Kościół i Ojczyznę codziennie, z wyjątkiem piątków i niedziel, od godz. 17.30.
  • W najbliższą sobotę, 14 marca, odbędzie się doroczna wielkopostna pielgrzymka kapłanów do Kalwarii Zebrzydowskiej pod przewodnictwem arcybiskupa Marka Jędraszewskiego.(odwołana) Prosimy o modlitwę za nas i wszystkich duszpasterzy archidiecezji krakowskiej o wierne wypełnianie powołania.
  • Również w najbliższą sobotę Msza św. wieczorna będzie sprawowana wyjątkowo o godz. 17.00. Podczas Eucharystii biskup Damian Muskus udzieli sakramentu bierzmowania uczniom klas VIII z naszej parafii. Tego dnia nie będzie adoracji i modlitwy za Kościół i Ojczyznę. Spowiedź dla kandydatów i ich rodzin w czwartek od godz. 17.00. (spowiedź i bierzmowanie odwołane)
  • Zainteresowanym przypominamy, że jutro (9 marca) o godz. 19.00 w kościele Miłosierdzia Bożego na Wzgórzach Krzesławickich w Krakowie rozpoczynają się trzydniowe rekolekcje dla osób żyjących w związkach niesakramentalnych.
  • Już dzisiaj zapraszamy do włączenia się w dzieło duchowej adopcji dziecka poczętego - więcej informacji tutaj (kliknij).
  • Zachęcamy do czytania prasy katolickiej, zwłaszcza „Gościa Niedzielnego”. Jest jeszcze dostępny najnowszy numer „Od Serca” z programem rekolekcji w naszej parafii.
  • Bóg zapłać wszystkim, którzy przez pracę bądź składane ofiary angażują się w życie naszej wspólnoty. Dzisiejsza składka jest przeznaczona na fundusz remontowy. Trwa renowacja stacji drogi krzyżowej w naszym kościele – odnowiono już stacje od I do VII.
  • Kościół sprzątali mieszkańcy ul. Partyzantów – od pp. Biela (nr 137) do pp. Jancarczyk (nr 302). Bóg zapłać! W tym tygodniu troskę o naszą świątynię powierzamy młodzieży przystępującej do bierzmowania oraz ich rodzicom. Sprzątanie w sobotę po Mszy św. porannej.