• W kościele może nadal przebywać maksymalnie 5 osób – członkowie rodziny, która zamówiła daną intencję mszalną. Prosimy o pozostanie w domach i przestrzeganie przepisów w duchu posłuszeństwa pasterzom Kościoła i władzom państwa. Msze św. sprawujemy w zamówionych intencjach, których wykaz znajduje się na stronie parafii i w gablocie. Transmisja na stronie parafii (tutaj - kliknij) obejmuje wszystkie Msze św. niedzielne oraz Msze św. wieczorne w dni powszednie i pogrzeby.
  • Porządek Mszy św.: dzisiaj – godz. 7.00, 8.30, 10.00, 11.30 (nie ma Mszy św. o 18.00); jutro – 6.45 i 18.00; od środy do soboty: 6.45, 7.30 i 18.00; w niedzielę – jak zwykle.
  • Adoracja Najświętszego Sakramentu: jutro – rano po Mszy św. do godz. 8.30 i wieczorem od 17.00 do Mszy św.; od środy do soboty – wieczorem od 17.00 do Mszy św.
  • W piątek, z uwagi na oktawę Wielkanocy, nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych.
  • Odwołane są comiesięczne adoracje Najświętszego Sakramentu po Mszach św. wieczornych w piątek i sobotę (uwielbienie i za uzależnionych).
  • W najbliższą niedzielę – Miłosierdzia Bożego – w naszym kościele odbędzie się modlitwa w Godzinie Miłosierdzia (o 15.00). Udział możliwy poprzez transmisję na stronie parafii.
  • Spowiedź parafialna (całodzienna) odbędzie się dopiero po ustaniu epidemii. W przypadku grzechów ciężkich można wzbudzić w sobie akt żalu doskonałego lub – w szczególnych sytuacjach – prosić o spowiedź indywidualną. Więcej informacji tutaj (kliknij).
  • Kancelaria parafialna jest zamknięta. Sprawy prosimy zgłaszać telefonicznie, a w pilnych przypadkach indywidualnie po Mszach św.
  • Jest dostępny podwójny numer „Gościa Niedzielnego” na Wielkanoc i Niedzielę Miłosierdzia Bożego.
  • Obecna sytuacja bardzo dotyka wszystkich. Tym bardziej dziękujemy za każdą dobrowolną ofiarę, będącą wielkim wsparciem w utrzymaniu naszej świątyni. Wobec pytań zamieściliśmy numer konta tutaj (kliknij). Bóg zapłać.