• W naszej świątyni może gromadzić się maksymalnie 56 osób. Bardzo prosimy o przestrzeganie tego limitu w duchu odpowiedzialności i posłuszeństwa. Trzeba mieć założoną maskę. Istnieje możliwość przyjęcia Komunii Św. na rękę, zgodnie z dekretem Arcybiskupa Metropolity Krakowskiego.
  • Przypominamy, że obowiązuje zmieniony porządek Mszy Św. w niedziele. Są one sprawowane w następujących godzinach: 6.30, 7.30, 8.30, 9.30, 10.30, 11.30, 12.30, 17.00 i 18.00. Wszystkie są transmitowane na stronie parafii. Wypominki są czytane o 6.10 i 16.40. Prosimy o zapoznanie się z planem intencji w gablocie lub na stronie parafii. Informujemy też, że na niedzielnych Mszach Św. wieczornych są wolne miejsca w kościele – zachęcamy do uczestnictwa.
  • Dzisiaj od 13.30 do 13.45 w kościele będzie udzielana Komunia Św. dla osób, które uczestniczą we Mszach Św. poprzez środki przekazu w domach.
  • Adoracja Najświętszego Sakramentu – od poniedziałku do piątku: rano po zakończeniu Mszy Św. do 8.30, zaś wieczorem od 17.00 do rozpoczęcia Mszy Św.
  • Nabożeństwa majowe są odprawiane od poniedziałku do soboty o 17.30. W niedziele litania do Matki Bożej jest recytowana po Mszy Św. o 18.00. Wzywajmy pomocy Maryi również w naszej modlitwie rodzinnej.
  • W czwartek, 14 maja, wspólnie z ks. arcybiskupem Markiem Jędraszewskim zachęcamy do włączenia się w podejmowany przez Kościół na całym świecie dzień modlitwy i postu w intencji pokonania epidemii.
  • W piątek, 15 maja, przypada wspomnienie św. Zofii. W tym roku wyjątkowo nie będzie Mszy Św. wieczornej w kaplicy św. Zofii – będzie ona sprawowana w kościele parafialnym.
  • Kancelaria parafialna pozostaje nieczynna – sprawy prosimy zgłaszać telefonicznie lub po Mszach Św. w zakrystii.
  • Jest dostępny nowy numer „Gościa Niedzielnego” – zachęcamy do lektury.
  • Dziękujemy za ofiary na utrzymanie naszej świątyni, składane na tacę lub przelewane na konto parafii - tutaj (kliknij). Dzisiejsza składka jest przeznaczona na fundusz remontowy.
  • Kościół sprzątali mieszkańcy ul. Partyzantów, od pp. Francuziak (125) do pp. Motal (258). Bóg zapłać! W tym tygodniu troskę o naszą świątynię powierzamy parafianom z ul. Partyzantów, od pp. Kuchtów (266) do pp. Frosztęgów (85). Sprzątanie w sobotę po Mszy św. porannej.