• Przypominamy, że dyspensa Metropolity Krakowskiego od obowiązku uczestnictwa w niedzielnej Mszy Św. została ograniczona – obejmuje teraz liczących powyżej 65. roku życia, a także mających objawy infekcji i tych, którzy są w grupie ryzyka zachorowania.
  • Dzisiaj obowiązuje jeszcze zmieniony porządek Mszy Św. Do zwyczajnego porządku sprawowania Eucharystii (7.00, 8.30, 10.00, 11.30 i 18.00) powrócimy w przyszłą niedzielę.
  • Adoracja Najświętszego Sakramentu od poniedziałku do soboty – w kaplicy św. Zofii od 7.30 do 17.00, a w kościele od 17.30 z nabożeństwem czerwcowym. W niedziele litania do Najświętszego Serca Pana Jezusa po Mszy Św. wieczornej.
  • We wtorek w kościele odbędzie się próba o 18.45 dla młodzieży bierzmowanej z klas VIII. Bierzmowanie odbędzie się 20 czerwca (sobota) o 16.00, zaś I Komunia Św. będzie udzielona 16 sierpnia (niedziela) na Mszach Św. o 11.00 (SP 1) i 12.30 (SP 2).
  • W czwartek przypada uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa, czyli Boże Ciało. Msze Św. o 7.00, 8.30, 10.00 i 18.00. Po Mszy Św. o 10.00 wyruszy procesja eucharystyczna do 4 ołtarzy. Trasa jak w ostatnich latach (ulicami: Tysiąclecia, Wąską, Wolności, Wyzwolenia, 1 Maja). Nie ma limitu liczby uczestników, prosimy jednak o założenie masek.
  • Codziennie w oktawie Bożego Ciała po Mszy Św. wieczornej przejdziemy w procesji wokół kościoła, śpiewając litanię do Najświętszego Serca Pana Jezusa – w te dni nie będzie nabożeństwa czerwcowego o 17.30.
  • Informujemy, że 28 czerwca (niedziela) o 15.00 odbędzie się uroczysta Msza Św. z błogosławieństwem dla małżeństw, które w tym roku obchodzą swoje okrągłe jubileusze. Prosimy zainteresowanych o zapisy w zakrystii do 21 czerwca.
  • Jest dostępny nowy numer „Gościa Niedzielnego” – zachęcamy do lektury.
  • Dziękujemy za ofiary na utrzymanie naszej świątyni, składane na tacę lub przelewane na konto parafii.
  • Kościół sprzątali mieszkańcy ul. Partyzantów, od pp. Moskal (190) do pp. Bochenek (48). Bóg zapłać! W tym tygodniu troskę o naszą świątynię powierzamy parafianom z ul. Partyzantów, od pp. Kutyrba (44) do końca. Sprzątanie w sobotę po Mszy św. porannej.