• W poniedziałek, 21 września, przypada święto św. Mateusza, apostoła i ewangelisty. W środę 23 września, wspomnienie św. Ojca Pio z Pietrelciny, kapłana.
  • Dziś w naszej parafii przeżywamy odpust w kaplicy „Na Oblasku” - zapraszamy wszystkich na Mszę Św. odpustową o godz. 15.00.
  • We wtorek, 22 września, po Mszy Św. wieczornej będziemy składać Panu Bogu nasze podziękowania i prośby, wzywając wstawiennictwa św. Rity. Od godz. 17.00 młodzież naszej parafii będzie rozprowadzać róże.
  • Spotkanie rodziców dzieci przygotowujących się do I Komunii Świętej odbędzie się w czwartek po Mszy Świętej wieczornej.
  • W przyszłą niedzielę o godz. 11.30 przeżywamy 1. rocznicę I Komunii Świętej. Spowiedź dla dzieci i ich rodzin w piątek od 16.00 dla kl. 5a i od 16.30 dla kl. 5b.
  • Msza Św. w intencji organizatorów pielgrzymki rowerowej na Jasną Górę będzie sprawowana w niedzielę 27 września o godz. 18.00. Po Eucharystii spotkanie na plebanii.
  • Serdecznie zapraszamy wszystkich chłopców z klasy 4, którzy chcą zostać ministrantami naszej parafii. Zapisy w zakrystii.
  • Zachęcamy do czytania prasy katolickiej - „Gościa Niedzielnego” oraz do nabycia naszej gazety parafialnej „Od Serca”. Koszt jednego egzemplarza wynosi 6 złotych.
  • Dziękujemy wszystkim, którzy przez pracę bądź składane ofiary angażują się w życie naszej wspólnoty. Składka inwestycyjna wyniosła: 6803 złotych. Bóg zapłać.
  • Kościół sprzątali mieszkańcy ul. 11 Listopada. Bóg zapłać. W tym tygodniu troskę o naszą świątynię powierzamy rodzicom dzieci przeżywających 1. rocznicę I Komunii Świętej. Sprzątanie w sobotę po Mszy Św. porannej.
  • Wszystkim solenizantom życzymy Bożego błogosławieństwa i opieki Matki Bożej.