• W środę święto Świętych Apostołów Szymona i Judy Tadeusza.
  • Dzisiaj o godz. 14.00 poświęcenie nagrobków na cmentarzu.
  • Witamy serdecznie księdza głoszącego Słowo Boże w naszej parafii, który także prosi o pomoc materialną przy budowie świątyni.
  • Zapraszamy wszystkich do udziału w modlitwie różańcowej codziennie o godz. 17:30.
  • Zbliża się Uroczystość Wszystkich Świętych oraz Wspomnienie Wszystkich Wiernych Zmarłych. Z racji obostrzeń wprowadzonych w naszym kraju bardzo prosimy o śledzenie strony internetowej, na której pojawią się informację dotyczące sposobu ich przeżywania.
  • W czwartek i piątek spowiedź od godziny 16.00.
  • Zachęcamy chłopców do podjęcia służy jako ministranci. Zapisy do końca miesiąca w zakrystii.
  • W zakrystii oraz na plebanii przyjmujemy wypominki jednorazowe i roczne.
  • Zachęcamy do czytania prasy katolickiej: "Gość Niedzielny", "Mały Gość Niedzielny" oraz kolejnego numeru czasopisma dla najmłodszych "Staś".
  • Kościół sprzątali mieszkańcy ul. Sportowej Bóg zapłać za posługę. W tym tygodniu troskę o naszą świątynię powierzamy mieszkańcom ul. Krzywej.
  • Wszystkim solenizantom życzymy Bożego błogosławieństwa i opieki Matki Bożej.