• W poniedziałek przypada wspomnienie Wszystkich Wiernych Zmarłych. W środę wspomnienie św. Karola Boromeusza, biskupa.
  • Dziś przypada uroczystość Wszystkich Świętych. Msze Święte w naszej świątyni odbywają się w porządku niedzielnym. Z racji wprowadzenia kolejnych obostrzeń nie będzie Mszy Św. na cmentarzu. Zgromadzimy się w kościele o godz. 14.30 na modlitwie różańcowej za zmarłych, a po niej o godz. 15.00 Msza Św.
  • W poniedziałek (Dzień Zaduszny) Msze Św. będą sprawowane o godz. 6.45, 8.30, 16.00, i 18.00.
  • Przez cały miesiąc listopad wystawienie Najświętszego Sakramentu w kościele od godz. 15.00 do 17.30 – modlitwa o jedność narodu i wierność Chrystusowi. Po niej różaniec za zmarłych z czytaniem wypominków jednorazowych.
  • Intencja modlitewna dla Róż Różańcowych na miesiąc listopad: „O męstwo i odwagę w trwaniu przy Chrystusie z Maryją”. Prosimy, aby w miarę możliwości ofiarować w tej intencji jedną część różańca.
  • Przypominamy, że na okres zimowy adoracja Najświętszego Sakramentu w kaplicy św. Zofii zostaje wstrzymana.
  • Przypominamy o możliwości zyskania łaski odpustu zupełnego lub cząstkowego za zmarłych. Szczegółowe informacje znajdują się tutaj (kliknij).
  • Spowiedź pierwszopiątkowa: w czwartek od godz. 17.00 i piątek od godz. 16.00.
  • Chorych do odwiedzin z Komunią Świętą w najbliższą sobotę prosimy zgłaszać do zakrystii w celu ustalenia odwiedzin.
  • Ks. Tomasz, proboszcz krakowskiej parafii św. Jana Pawła II na Ruczaju, dziękuje serdecznie za Waszą hojność w ofiarach złożonych na budowę świątyni. Uzbierano kwotę 7230 zł.
  • Kwesta na odnowienie zabytkowych nagrobków w naszej parafii będzie trwała cały miesiąc – ofiarę dobrowolną można składać do odpowiednio oznakowanej puszki. Ostatnie prace wykonane na cmentarzu kosztowały 5100 zł.
  • Księża pracujący w parafii serdecznie dziękują wszystkim parafianom za złożone ofiary z racji wypominków jednorazowych i rocznych. Bóg zapłać.
  • Zachęcamy do czytania prasy katolickiej – „Gość Niedzielny”.
  • Kościół sprzątali mieszkańcy ul. Krzywej. Bóg zapłać za posługę. W tym tygodniu troskę o naszą świątynię powierzamy mieszkańcom ul. Leśnej.
  • Wszystkim solenizantom życzymy Bożego błogosławieństwa i opieki Matki Bożej.