• Dzisiaj mija 56 lat od konsekracji naszego kościoła (8 listopada 1964).
  • W poniedziałek przypada święto Poświęcenia Bazyliki Laterańskiej. Wtorek - wspomnienie św. Leona Wielkiego, papieża i doktora Kościoła. Środa - wspomnienie św. Marcina z Tours, biskupa; w tym dniu również przypada Narodowe Święto Niepodległości. Czwartek - wspomnienie św. Jozafata, biskupa i męczennika. Piątek - wspomnienie Świętych Benedykta, Jana, Mateusza, Izaaka i Krystyna, pierwszych męczenników Polski.
  • W środę, 11 listopada, Msza Święta za Ojczyznę o godz. 10.00.
  • Do 29 listopada w naszej świątyni w Eucharystii i nabożeństwach może uczestniczyć 70 osób. Wynika to z nowych obostrzeń.
  • Adoracja wynagradzająca codziennie od godz. 15.00 do 17.30.
  • O godz. 17.30, przed Mszą Świętą, różaniec za zmarłych z czytaniem wypominków jednorazowych.
  • Dzisiejsza składka przeznaczona jest na inwestycje parafii.
  • Do końca listopada trwa kwesta na odnowienie zabytkowych nagrobków w naszej parafii - dobrowolną ofiarę można składać do odpowiednio oznakowanej puszki.
  • Ośrodek Pomocy Społecznej w Sułkowicach informuje o możliwości dostarczenia zakupów, artykułów podstawowej potrzeby w szczególności seniorom w wieku 70 lat i więcej, którzy pozostają w domu w związku z zagrożeniem zarażenia się Covid-19. Zrobienie i dostarczenie zakupów jest bezpłatne. Senior pokrywa koszt zakupów. Osoby zainteresowane proszone są o kontakt z Ośrodkiem Pomocy Społecznej - 12-272-50-20 lub 12-272-50-21.
  • Zachęcamy do czytania prasy katolickiej (Gość Niedzielny).
  • Kościół sprzątali mieszkańcy ul. Leśnej. Bóg zapłać za posługę. W tym tygodniu troskę o naszą świątynię powierzamy mieszkańcom ul. Na Oblasek.
  • W minionym tygodniu zmarła pochodząca z naszej parafii siostra Stanisława Chodnik - jej pogrzeb odbył się w czwartek w Chrzanowie.
  • Wszystkim solenizantom życzymy Bożego błogosławieństwa i opieki Matki Bożej.