• We wtorek wspomnienie św. Elżbiety Węgierskiej, zakonnicy. Środa - wspomnienie bł. Karoliny Kózkówny, dziewicy i męczennicy. Piątek - wspomnienie św. Rafała Kalinowskiego, kapłana. Sobota - wspomnienie Ofiarowania Najświętszej Maryi Panny.
  • Zapraszamy wszystkich do udziału w modlitwie różańcowej codziennie o godz. 17:30 wraz z czytaniem wypominków jednorazowych.
  • Przypominamy o możliwości zgłaszania w zakrystii błędów przy czytaniu wypominków rocznych.
  • Odszedł do Pana śp. Władysław Medes - tata ks. Macieja, który posługiwał w naszej parafii. Msza Św. w intencji śp. Władysława będzie odprawiona w naszym kościele we wtorek o godz. 18.00.
  • W piątek po Mszy Św. wieczornej w kościele będzie adoracja Najświętszego Sakramentu prowadzona przez grupę Effatha.
  • W sobotę po Mszy Św. wieczornej adoracja w intencji osób uzależnionych i ich rodzin.
  • W następną niedzielę po Mszach Św. na plebanii odbędzie się rozdanie nagród dla dzieci za uczestnictwo w różańcu.
  • Również w następną niedzielę, 22 listopada, nabożeństwo do św. Rity po Mszy Św. wieczornej. Młodzież z Grupy Apostolskiej będzie rozprowadzała róże. Bóg zapłać za ofiary.
  • Ofiara z ubiegłej Niedzieli na fundusz remontowy wyniosła 4150 złotych. Bóg zapłać.
  • Ochotnicza Straż Pożarna w Izdebniku serdecznie zaprasza do udziału w akcji krwiodawstwa, która odbędzie się 22 listopada od godz. 8.30 do 12.30 w tamtejszej remizie. Akcja jest pomocą druhowi Tomaszowi Kożuch, który przeszedł przeszczep płuc w Śląskim Centrum Chorób Serca w Zabrzu.
  • Zachęcamy do czytania prasy katolickiej - "Gość Niedzielny".
  • Kościół sprzątali mieszkańcy ul. Na Oblasek. Bóg zapłać za posługę. W tym tygodniu troskę o naszą świątynię powierzamy mieszkańcom ul. Zarzecze.
  • Wszystkim solenizantom życzymy Bożego błogosławieństwa i opieki Matki Bożej.