• Poniedziałek - święto św. Andrzeja, apostoła. Czwartek - wspomnienie św. Franciszka Ksawerego, kapłana.
  • W poniedziałek ostatni różaniec za zmarłych o godz. 17.30.
  • Od 1 grudnia adoracja i modlitwa za Ojczyznę od godz. 17.30.
  • Rozpoczynamy Adwent. Zachęcamy wszystkich, szczególnie dzieci i młodzież, do udziału w Roratach. Od poniedziałku do piątku odprawiamy je o godz. 18.00, a w soboty o godz. 6.45.
  • W okresie Adwentu nowenna do MB Nieustającej Pomocy w środy o godz. 17.30, wraz z modlitwą za Kościół i Ojczyznę.
  • Intencja dla Róż Żywego Różańca na grudzień: o powszechny szacunek dla ludzkiego życia od poczęcia do naturalnej śmierci.
  • W tym tygodniu przypada I czwartek, I piątek oraz I sobota miesiąca.
    • Możliwość spowiedzi w czwartek od godz. 17.00 i piątek od godz. 16.00.
    • W czwartek po Mszy Św. wieczornej Godzina Święta. W piątek po Mszy Św. wieczornej adoracja (uwielbienie) prowadzona przez Wspólnotę Effatha w Kościele. W sobotę po Mszy Św. wieczornej – nabożeństwo wynagradzające Niepokalanemu Sercu NMP.
    • Odwiedziny chorych w sobotę od godz. 8.00. Prosimy o zgłaszanie tych, którzy pragną odwiedzin. Zgłoszenia w zakrystii.
  • Dnia 5 grudnia (sobota) o godz. 11.00 do naszego żłobka "Radosne Serce" w Sułkowicach przybędzie Św. Mikołaj, biskup. Chętnych na spotkanie z biskupem Mikołajem zapraszamy do kontaktu ze żłobkiem.
  • W piątek po Mszy Św. wieczornej pouczenie przedchrzcielne na plebanii.
    W zakrystii są do nabycia świece na stół wigilijny (Caritas).
  • W następną niedzielę po każdej Mszy Św. w salce parafialnej będzie można złożyć podpis pod projektem ustawy „Tak dla rodziny, nie dla gender”. Prosimy o zabranie dowodu osobistego. Czujmy się odpowiedzialni za nasze polskie rodziny.
  • W niedługim czasie będzie można nabyć kalendarz parafialny.
  • Do nabycia prasa katolicka - "Gość Niedzielny" z kalendarzem.
  • Kościół sprzątali mieszkańcy ul. Zagumnie od pp. Kurków do pp. Kuźniarów. W tym tygodniu troskę o naszą świątynię powierzamy mieszkańcom ul. Zagumnie od pp. Kozików (nr 32) do pp. Blak (nr.60).
  • Przypominamy o rekolekcjach internetowych "ODDANIE 33". To 33 dni przygotowania do całkowitego oddania się Matce Bożej, a za jej pośrednictwem Panu Jezusowi. Tę drogę duchową polecali i osobiście praktykowali wszyscy papieże XX w. 33-dniowe rekolekcje można rozpocząć w dowolnym terminie. Szczegóły na stronie internetowej https://www.oddanie33.pl/, a na żywo od dzisiaj (29 listopada) na kanale YouTube "Różaniec Do Granic Nieba" o godz. 21.00. Duchowość całkowitego oddania się Matce Bożej to sprawdzona i pewna droga duchowa, która otrzymała pełne błogosławieństwo Kościoła. Droga ta oparta jest na "Traktacie o prawdziwym nabożeństwie do Najświętszej Marii Panny" świętego Ludwika Marii Grignion de Montfort. To 33 dni, które mogą zmienić wszystko.
  • Wszystkim solenizantom życzymy Bożego błogosławieństwa i opieki Matki Bożej.