• Poniedziałek - święto św. Ambrożego biskupa i doktora Kościoła. Wtorek - uroczystość Niepokalanego Poczęcia Najświętszej Maryi Panny.
  • We wtorek, 8 grudnia, o godz. 12.00, w naszym kościele zostanie odprawiona "Godzina Łaski". W tę godzinę można wyprosić wiele łask duchowych i cielesnych. Podczas objawień w Montichiari Maryja – Róża Mistyczna prosiła o modlitwę szczególnie za kapłanów. Zapraszamy na to nabożeństwo wszystkich, a zwłaszcza tych, którym leży na sercu świętość kapłanów i liczne nowe powołania kapłańskie i zakonne.
  • We wtorek o godz. 19.00 zapraszamy na Akatyst – modlitwę starożytnymi hymnami ku czci Matki Bożej, prowadzoną przez chór Apassionata pod dyrekcją p. organisty Macieja Gawrona. Modlitwa jest już znana w naszej parafii. Zapraszamy serdecznie do wspólnej modlitwy.
  • Do nabycia świece na stół wigilijny Caritas w zakrystii.
  • Kwesta na rzecz prac remontowych na cmentarzu wyniosła 1106zł. W przyszłą niedzielę składka będzie przeznaczona na fundusz remontowy.
  • Do nabycia prasa katolicka - "Gość Niedzielny" oraz "Staś" dla dzieci.
  • Kościół sprzątali mieszkańcy ul. Zagumnie od pp. Kozików (nr 32) do pp. Blak (nr 60). Bóg zapłać. W tym tygodniu troskę o naszą świątynię powierzamy mieszkańcom ul. Zagumnie (pozostałe numery) oraz ul. Polna.
  • Wszystkim solenizantom życzymy Bożego błogosławieństwa i opieki Matki Bożej.