• Dziś przed Kościołem odbywa się zbiórka pieniężna na pomoc w leczeniu Oskara Blaka naszego parafianina.
  • Dziś również po Mszy Św. o godz. 10.00 chór Appasionata zaprasza na koncert kolęd. Wydarzenie będzie również transmitowane na stronie parafii.
  • Od tej niedzieli w naszej parafii rozpoczniemy tzw. nabożeństwo 40-godzinne, poprzedzające Wielki Post. Zapraszamy do nawiedzenia Pana Jezusa obecnego w Najświętszym Sakramencie. Rozpoczęcie adoracji po Mszy św. o godz. 11.30, zakończenie przed Mszą św. o godz. 18.00.
  • We wtorek przypada Święto Ofiarowania Pańskiego – Matki Bożej Gromnicznej. Msza Św. o godz. 6.45, 8.30 oraz 18.00. Na początku każdej Mszy Św. nastąpi błogosławieństwo gromnic. Jest to równocześnie XXV Dzień Życia Konsekrowanego. Pamiętajmy w modlitwie o kapłanach i siostrach zakonnych pochodzących z naszej parafii. Składka będzie przeznaczona na pomoc zakonom kontemplacyjnym. Po Mszy Św. o 8.30 spotkanie Zelatorów róż różańcowych w kościele.
  • W piątek wspomnienie św. Agaty po Mszach Św. błogosławieństwo chleba.
  • W tym tygodniu przypada I czwartek, I piątek oraz I sobota miesiąca. Spowiedź w czwartek od godz. 17.00 i w piątek od godz. 16.00. W czwartek po Mszy św. wieczornej Godzina Święta, a w piątek – po Mszy św. porannej: adoracja Najświętszego Sakramentu w ciszy w kościele, po Mszy św. wieczornej: uwielbienie w kościele oraz pouczenie przedchrzcielne dla rodziców i rodziców chrzestnych na plebanii.
  • W piątek od godz. 8.00 ks. Proboszcz odwiedzi chorych w domach. Natomiast ks. Wojciech i ks. Michał w sobotę od godz.8.00. Prosimy o zgłaszanie w zakrystii tych, którzy pragną odwiedzin.
  • Intencja dla Róż Żywego Różańca na Luty: „Maryjo prowadź nas do światła Twojego Syna”.
  • Zachęcamy do czytania prasy katolickiej „Gość Niedzielny” i „Mały Gość Niedzielny” oraz „Staś”.
  • Bóg zapłać wszystkim, którzy przez pracę bądź składane ofiary angażują się w życie naszej wspólnoty parafialnej.
  • Z Blok 1 nie było nikogo do sprzątania. W tym tygodniu troskę o naszą świątynię powierzamy mieszkańcom bloku 2 i 3. Sprzątanie w sobotę po Mszy Św. porannej.
  • Wszystkim solenizantom życzymy Bożego błogosławieństwa i opieki Matki Bożej.