• W Wielkim Poście zapraszamy do udziału w nabożeństwach ku czci Męki Pańskiej. W piątki droga krzyżowa dla dzieci i młodzieży o godz. 16.30, dla dorosłych o godz. 17.15. W niedziele gorzkie żale z kazaniem pasyjnym o godz. 15.00. Bezpośrednio po nich Msza św. wieczorna. W niedziele wielkopostne nie ma Mszy św. o godz. 18.00.
  • Dziś rozpoczniemy kurs przedmałżeński o godz. 12.30 na plebanii trwający przez 4 niedziele. Zapisy na pierwszym spotkaniu.
  • Zapraszamy dzieci wraz z rodzicami do przymiarki strojów do pierwszej komunii świętej we wtorek o godz. 16.00 w salce na plebanii.
  • W sobotę przypada 8 rocznica wyboru papieża Franciszka na Stolicę Piotrową, który aktualnie przebywa na pielgrzymce w Iraku. Pamiętajmy w tych dniach o modlitwie za Ojca Świętego.
  • W przyszłą niedzielę rozpoczynamy Rekolekcje Wielkopostne. Plan dostępny jest w gablotce przed kościołem i na stronie internetowej oraz na stoliku za ławkami. W związku ze zmianą terminu rekolekcji:

- Msza za + Michała Korybko, Juliannę i Mikołaja Korybko z 23 marca z godziny 12:00 zostaje przeniesiona na 15 marca na godzinę 16:00.

- Msza za + Józefa Bochenka, Bronisławę ż., Michała s. i zmarłych z rodziny z 24 marca z godziny 8:30 zostaje przeniesiona na 17 marca na 8:30.

- Msza za + Romana Godzika w 11 r. śm z 24 marca z godziny 19:30 zostaje przeniesiona na 17 marca na 19:30.

• Również w następną niedzielę składka na fundusz inwestycyjny oraz możliwość nabycia nowego numeru „Od Serca”. Koszt wydruku jednego egzemplarza 6zł.
  • Informujemy, że Sakrament Bierzmowania w naszej parafii odbędzie się w sobotę 19 czerwca o godz.17.00.
  • Zachęcamy do czytania „Gościa Niedzielnego”.
  • Z ul. Partyzantów od pp. Gibas do pp. Koźlak było 16 osób do sprzątania kościoła. Bóg Zapłać. W tym tygodniu troskę o naszą świątynię powierzamy mieszkańcom ul. Partyzantów – od pp. Boczkaja (nr 454) do pp. Repeć (nr 177). Sprzątanie w sobotę po Mszy Św. porannej.
  • Burmistrz Gminy Sułkowice zaprasza do wzięcia udziału w konsultacjach społecznych dotyczących projektu Strategii Rozwoju Gminy Sułkowice. Konsultacje będą trwały do 6.04.2021. Szczegółowe informację dostępne na stronie internetowej Urzędu Miejskiego w Sułkowicach.