• Dzisiaj rozpoczynamy Rekolekcje Wielkopostne. Prosimy o zapoznanie się z planem, który dostępny jest w najnowszym numerze "Od Serca", na ulotkach z tyłu kościoła, w gablotce przed kościołem i na stronie internetowej. Rekolekcje głosi do nas ks. Jan Żelazny.
  • Msza Św. za zmarłego Stanisława Biel w środę 17 marca z godz. 11.00 zostaje przeniesiona na godz. 16.00.
  • W poniedziałek odwiedzimy chorych z Komunią św. od godz. 8.30. Ks. Wojciech uda się do chorych od godz. 10.00. W zakrystii prosimy zgłaszać chorych.
  • We wtorek spowiedź przedświąteczna od 8:00 do 10:00 oraz od 15:00 do 18:00.
  • W środę na Mszach Św. będzie zbierana składka przeznaczona dla rekolekcjonisty.
  • W piątek Uroczystość Św. Józefa Oblubieńca NMP. Msze Św. w naszym kościele o godz. 6.45, 8:30 i 18.00. Po Mszy wieczornej Adoracja uwielbieniowa prowadzona przez wspólnotę „Effatha”. W tym dniu także „Mężczyźni św. Józefa” zapraszają na godz. 20.00 na drogę krzyżową, a później na adorację i Msze Św.
  • W sobotę po Mszy św. wieczornej Adoracja w intencji osób uzależnionych i ich rodzin, a na plebanii pouczenie przed chrzcielne dla rodziców i rodziców chrzestnych.
  • W Wielkim Poście zapraszamy do udziału w nabożeństwach ku czci Męki Pańskiej. W piątki droga krzyżowa dla dzieci i młodzieży o godz. 16.30, dla dorosłych o godz. 17.15. W niedziele gorzkie żale z kazaniem pasyjnym o godz. 15.00. Bezpośrednio po nich Msza św. wieczorna. W niedziele wielkopostne nie ma Mszy św. o godz. 18.00.
  • Zachęcamy do czytania „Gościa Niedzielnego” oraz do nabycia nowego numeru „Od Serca”, który ministranci rozprowadzają przed kościołem. Koszt wydruku jednego egzemplarza 6 zł. W czasopiśmie znajduje się między innymi wywiad z p. Maciejem organistą oraz artykuł pt: „Tydzień z życia ucznia w czasie pandemii” oraz plan rekolekcji.
  • Z ul. Partyzantów od pp. Boczkaja do pp. Repeć było 13 osób do sprzątania kościoła. Bóg Zapłać. W tym tygodniu troskę o naszą świątynię powierzamy mieszkańcom ul. Partyzantów – od pp. Boczkaja (nr 169) do pp. Oliwa (nr 151). Sprzątanie w sobotę po Mszy Św. porannej.