• W dniu dzisiejszym wszystkie Msze Św. odbędą się przy ołtarzu polowym przed wejściem do kościoła.
  • Ochotnicza Straż Pożarna w Izdebniku serdecznie zaprasza wszystkich mieszkańców do akcji krwiodawstwa, która jest dzisiaj od godz. 8.30 do 12.30 w Domu Strażaka w Izdebniku.
  • Możliwość przyjęcia Komunii Świętej dziś o godz. 12.45 dla osób, które uczestniczyły we Mszy Św. za pomocą transmisji.
  • W piątek po Mszy Św. wieczornej pierwsze nabożeństwo majowe z procesją wokół kościoła a po nim pouczenie przed chrzcielne dla rodziców i rodziców chrzestnych na plebanii.
  • Intencja na maj dla róż różańcowych: „Za dzieci pierwszo komunijne i ich rodziców”.
  • W sobotę ksiądz Probosz i ks. Wojciech udadzą się do chorych od godz. 8.00. Ks. Michał do chorych uda się od godz. 10:00. Po Mszy Św. wieczornej nabożeństwo Fatimskie.
  • Od soboty rozpoczynamy nabożeństwa majowe, codziennie o godz. 17.40 w których szczególnie modlimy się za Ojca Świętego, za Kościół w Polsce, o pokój na świecie, za rodziny, o powołania kapłańskie, o dobre urodzaje.
  • Msza św. w intencji maturzystów - o pomyślne zdanie egzaminów maturalnych będzie w przyszłą niedziele o godz. 10:00
  • Dostępny jest nowy numer Gościa Niedzielnego, Mały Gość Niedzielny oraz dla najmłodszych Staś.
  • Kościół sprzątało 6 mieszkańców z ul. Partyzantów od pp. Kozików do pp. Ptak (nr 125). Bóg zapłać! W tym tygodniu troskę o świątynię powierzamy mieszkańcom z ul. Partyzantów od pp. Malinów (nr 152) do pp. Kaniów (nr 96). Sprzątanie w sobotę po Mszy porannej.
  • Burmistrz Gminy Sułkowice informuje, że 30 kwietnia tj. piątek obchodzić będziemy kolejną rocznicę akcji z 1944 roku, podczas której męczeńską śmierć z rąk hitlerowców we własnych domach i obozach kaźni ponieśli Patrioci – Synowie Ziemi Sułkowickiej. Jak co roku, w tym dniu w ich intencji odprawiona zostanie Msza Św. o godz. 18.00. Serdecznie zapraszamy do udziału wszystkich Sułkowiczan, a zwłaszcza dzieci, wnuków i prawnuków ofiar.