• Możliwość przyjęcia Komunii Świętej dziś o godz. 12.45 dla osób, które uczestniczyły we Mszy Św. za pomocą transmisji.
  • Nabożeństwa majowe, codziennie o godz. 17.40.
  • W poniedziałek Uroczystość Najświętszej Maryi Panny Królowej Polski. Msze Św. w naszym kościele o 7.00, 8.30, 10.00 za Ojczyznę i o 18.00. Msza Św. za zmarłego Józefa Moskala (pogrzebowa) zostaje przeniesiona z godz. 10.00 na 8.30. Chór Appasionata zaprasza w tym dniu na godz. 9.50 na krótki koncert z okazji tego święta.
  • We wtorek wspomnienie św. Floriana patrona Strażaków. Msza Św. w ich intencji oraz ich rodzin o godz. 18.00.
  • Nowennę do MB Nieustającej Pomocy przez cały maj o godz. 17.20.
  • W czwartek przypada pierwszy czwartek miesiąca spowiedź od godz. 17.00, a po Mszy Św. wieczornej „Godzina Święta”.
  • W piątek spowiedź od godz. 16.00. Po Mszy Św. wieczornej w kościele Adoracja Uwielbieniowa prowadzona przez wspólnotę „Effatha”.
  • W sobotę przypada Uroczystość Św. Stanisława, biskupa i męczennika, głównego Patrona Polski i Archidiecezji Krakowskiej; Msze św. w naszym kościele o 6.45 i 18.00; w katedrze na Wawelu odbędą się świecenia diakonatu.
  • W przyszłą Niedzielę składka inwestycyjna.
  • Dostępny jest nowy numer Gościa Niedzielnego.
  •  Kościół sprzątało 12 mieszkańców z ul. Partyzantów od pp. Malinów (nr 152) do pp. Kaniów (nr 96). Bóg zapłać! W tym tygodniu troskę o świątynię powierzamy mieszkańcom z ul. Partyzantów od pp. Moskal (nr 190) do pp. Bochenek (nr 48). Sprzątanie w sobotę po Mszy porannej.
  • Burmistrz Gminy Sułkowice oraz Przewodniczący Rady Miejskiej zapraszają na obchody 230 rocznicy Uchwalenia Konstytucji 3 Maja. Uroczysta Msza Św. w intencji Ojczyzny zostanie odprawiona w dniu 3 maja (tj. poniedziałek) o godz. 10.00 w kościele parafialnym pw. NSPJ w Sułkowicach. Po Mszy Św. nastąpi złożenie kwiatów pod Pomnikiem Ofiar Pacyfikacji Sułkowic. Ze względu na trwającą sytuację epidemiczną, uroczystość będzie miała charakter symboliczny.