• Możliwość przyjęcia Komunii Świętej dziś o godz. 12.45 dla osób, które uczestniczyły we Mszy Św. za pomocą transmisji.
  • Nabożeństwa majowe, codziennie o godz. 17.40.
  • Nowennę do MB Nieustającej Pomocy przez cały maj o godz. 17.20.
  • Od czwartku rozpoczynają się nabożeństwa fatimskie. W parafiach naszego dekanatu m.in. w Biertowicach, Jasienicy organizowane są piękne „Fatimy”. W tym również dniu przypada 40 rocznica zamachu na Jana Pawła II.
  • W sobotę wspomnienie św. Zofii patronki naszej Kaplicy. W związku z obowiązującymi obostrzeniami Msza Św. wieczorna zostanie odprawiona w Kościele, a nie w Kaplicy.
  • W sobotę po Mszy Św. wieczornej w Kościele adoracja Najświętszego Sakramentu w intencji osób uzależnionych i ich rodzin, a na plebanii pouczenie przed chrzcielne dla rodziców i rodziców chrzestnych.
  • W przyszłą niedzielę przeżywamy Pierwszą Komunie Świętą:

- o godz. 11.00 Szkoła Podstawowa nr. 2

- o godz. 13.00 Szkoła Podstawowa nr. 1

W tym dniu Msza Św. z godz. 10.00 zostaje przesunięta na godz. 9.45.

• W niedzielę 23 maja odbędzie się rocznica pierwszej Komunii Świętej Msza Św.

- o godz. 11.30 dla Szkoły Podstawowej nr. 2

- o godz. 13.00 dla Szkoły Podstawowej nr. 1

Szczegółowy plan prób został podany dzieciom na lekcji religii.

• Dostępny jest nowy numer Gościa Niedzielnego.
  •  Kościół sprzątało 15 mieszkańców z ul. Partyzantów od pp. Moskal (nr 190) do pp. Bochenek (nr 48). Bóg zapłać! W tym tygodniu troskę o świątynię powierzamy rodzicom dzieci pierwszokomunijnych.