• Dziś przed kościołem zbiórka na rzecz Chrześcijańskiego Braterstwa Chorych, które organizuje rekolekcje i wspiera  osoby z niepełnosprawnością.
  • Dziś również kończy się okres Komunii św. wielkanocnej.
  • Urząd Miejski w Sułkowicach wraz OSP w Sułkowicach zapraszają do „Akcji Krwiodawstwa”, która odbywa się dzisiaj od godz. 8.00 do 12.00 w budynku Starej Szkoły w Sułkowicach. Akcja odbywa się przy zachowaniu reżimu sanitarnego. Oddaną krew przekazujemy dla mamy druha OSP w Biertowicach.
  • Także dziś na rynku w Sułkowicach w godz od 9.00 do 12.00 odbywać się będą konsultacje z Ekodoradcą, podczas których Mieszkańcy będą mieli możliwość uzyskania informacji dotyczących programów dotujących wymianę nieefektywnych źródeł ciepła czy termomodernizacji.
  • Próba sypania kwiatów przed Uroczystością Bożego Ciała odbędzie się we wtorek o godz. 16.30. Zapraszamy szczególnie te dziewczynki, które przyjdą po raz pierwszy.
  • W czerwcu litanię do Serca Pana Jezusa śpiewamy o 17:40. Przez cały czerwiec Nowenna do MB w środy o godz. 17.20.
  • W środę spowiedź przed Uroczystością Bożego Ciała od godziny 16.00. W tym dniu kancelaria będzie nieczynna.
  • W czwartek przypada Uroczystość Bożego Ciała. Msze św. o godz. 7.00, 8.30, 10.00 oraz 18.00. Po Mszy Św. o godz.10.00 procesja Eucharystyczna do 4-ch ołtarzy przejdzie ulicami według trasy z ubiegłego roku.
  • Prosimy o udekorowanie domów i ulic. Za pobożny udział w procesji można uzyskać odpust zupełny pod zwykłymi warunkami. W ciągu ośmiu dni po Uroczystości odprawiać będziemy po Mszy św. wieczornej procesję eucharystyczną w czasie której będziemy śpiewać Litanię do Serca Pana Jezusa. Dzieci z klas trzecich zapraszamy do udziału w procesji Bożego Ciała w strojach pierwszokomunijnych. W tym dniu powstrzymajmy się od prac niekoniecznych.
  • W piątek spowiedź od godz. 17.00, a po Mszy Św. wieczornej w kościele Adoracja Uwielbieniowa prowadzona przez wspólnotę „Effatha”, a na plebanii pouczenie przedchrzcielne dla rodziców i rodziców chrzestnych.
  • Także w piątek ks. Michał uda się do chorych od godz. 14.00
  • W sobotę ks. Proboszcz i ks. Wojciech udadzą się do chorych od godz. 8.00, a po Mszy Św. wieczornej nabożeństwo pierwszosobotnie.
  • Intencja dla Róż Różańcowych na czerwiec: Maryjo, prowadź nas do Serca Jezusowego.
  • Msza Św. za mieszkańców Malikówki zamówiona podczas Majówki odbędzie się13 marca przyszłego roku o godz. 16.00.
  • Zeszłoniedzielna zbiórka na rzecz misjonarek świeckich udających się do Zambii wyniosła 10 297złotych. Dziewczyny serdecznie dziękują za wszystkie ofiary.
  • Domowy Kościół wraz z księdzem Proboszczem zaprasza na parafialny jubileusz małżeństw sakramentalnych w niedzielę 27 czerwca, w ramach którego odprawiona zostanie Msza święta w ich intencji, a po niej będziemy wspólnie świętować w parafialnym ogrodzie. Zainteresowane udziałem w tym wydarzeniu małżeństwa, które w tym roku obchodzą okrągłe jubileusze prosimy o zapisanie się w celach organizacyjnych do 13 czerwca w zakrystii.
  • Dostępny jest nowy numer Gościa Niedzielnego oraz dla najmłodszych Jaś.
  • Kościół sprzątało 7 mieszkańców z ul. Partyzantów od pp. Kutyrba (nr 44) do końca. Bóg zapłać! W tym tygodniu troskę o świątynię powierzamy mieszkańcom ul. Na Węgry od pp. Ciężkowskich do pp. Łojków z ul. Starowiejskiej, ul. Partyzantów oraz z ul. Na Węgry do pp. Sierakowskich. Sprzątanie w sobotę po Mszy Św. porannej.