• W czerwcu litanię do Serca Pana Jezusa śpiewamy 20 min. przed każdą Mszą św. wieczorną.
  • Przez cały obecny miesiąc Nowenna do MB w środy o godz. 17.20.
  • Spowiedź dla kandydatów do bierzmowania oraz ich rodzin w piątek od godz. 17:00.
  • W piątek po Mszy św. wieczornej adoracja uwielbieniowa prowadzona przez wspólnotę Effatha, a także wyjątkowo pouczenie przedchrzcielne dla rodziców i rodziców chrzestnych na plebanii przed niedzielnym chrztem.
  • W sobotę Msza św. wieczorna wraz z udzieleniem sakramentu bierzmowania przez ks. bp. Roberta Chrząszcza o godzinie 17:00. W tym dniu nie ma Mszy o godz. 18:00.
  • W sobotę także od godz. 18:30 adoracja za osoby uzależnione i ich rodziny.
  • W przyszłą niedzielę po raz kolejny przy naszym kościele będzie miała miejsce tzw. „Akcja Placek”. Zebrane w ten sposób pieniądze wspomogą kosztowne leczenie naszego parafianina Mateusza Chrobaka. Wszystkich chętnych zapraszamy do pomocy w pieczeniu i kupowaniu paczek z ciastami.
  • Domowy Kościół wraz z Ks. Proboszczem zaprasza na parafialny jubileusz małżeństw sakramentalnych za dwa tygodnie w niedzielę (27 czerwca), w ramach którego odprawiona zostanie Msza Św. w ich intencji, a po niej będziemy wspólnie świętować w parafialnym ogrodzie. Zainteresowane udziałem w tym wydarzeniu małżeństwa, które obchodzą w tym roku okrągłe jubileusze prosimy o zapisanie się w celach organizacyjnych do dnia dzisiejszego w zakrystii.
  • Osoby udające się na pielgrzymkę do Grecji, która nie odbyła się w tamtym roku prosimy o wpłacenie 1000 złotych do końca miesiąca do ks. Proboszcza.
  • Dostępny jest nowy numer Gościa Niedzielnego w którym polecamy artykuł jak rozumieć poświęcenie siebie, Kościoła, poszczególnych narodów Najświętszemu Sercu Jezusa, a także reportaż o krakowskiej bazylice jezuitów, gdzie przed stu laty dokonano aktu ofiarowania Polski Najświętszemu Sercu Pana Jezusa. W przyszłą niedziele będzie do nabycia nowy numer czasopisma parafialnego "Od Serca".
  • Kościół sprzątało 12 mieszkańców z ul. Na Węgry – od pp. Światłoń (nr. 151) do pp. Skorut (nr. 107). Bóg zapłać! W tym tygodniu troskę o świątynię powierzamy młodzieży bierzmowanej i ich rodzicom. Sprzątanie w sobotę po Mszy Św. porannej.
  • Burmistrz Gminy Sułkowice wraz ze Stowarzyszeniem Gospodyń „CIS” oraz OSP Harbutowice zapraszają w przyszła niedziele o godz. 13:30 na uroczystą Mszę św., która odprawiona zostanie przy konfederackich grobach i kapliczce św. Michała w Lesie Groby w 250. rocznicę bitwy lanckorońskiej.
  • Stowarzyszenie „Radosne Serce” i Niepubliczny Żłobek „Radosne Serce” zaprasza wszystkie chętne dzieci wraz z rodzicami do wspólnej zabawy na Pierwszy Rodzinny Piknik w przyszłą niedzielę o godz. 14:30, który odbędzie się na terenie żłobka. Wstęp wolny.