• XII Pielgrzymka Rowerowa z Sułkowic na Jasna Górę odbędzie się od 15 do 19 lipca. Zapisy przyjmuje pan Andrzej Piwowarski (660–479-242). Liczba miejsc ograniczona. Regulamin pielgrzymki dostępny na stronie parafii. Spotkanie organizacyjne dziś po Mszy Św. wieczornej na plebanii.
  • Grupa „Al-Anon” (wspólnota krewnych i przyjaciół osób uzależnionych od alkoholu mająca na celu wzajemnie wsparcie) wznawia spotkania od 5 lipca w sali parafialnej w każdy poniedziałek o godz. 18.00. W pierwszy poniedziałek miesiąca spotkanie jest otwarte.
  • Dostępny jest nowy numer "Gościa Niedzielnego".
  • Kościół sprzątało 10 mieszkańców z ul Na Węgry od pp. Kaniów do pp. Rozum z ul. Kowalskiej. Bóg zapłać! W tym tygodniu troskę o świątynię powierzamy mieszkańcom z ul. Kowalskiej od pp. Garbień (nr 79) do pp. Jamróz (nr 140). Sprzątanie w sobotę po Mszy Św. porannej.