• Dzisiaj po Mszach Św. odbywa się błogosławieństwo kierowców i ich pojazdów. Można złożyć ofiarę na zakup środków transportu dla polskich misjonarzy.
  • Rozpoczęliśmy dziewięciotygodniową nowennę przed beatyfikacją Sługi Bożego Kardynała Stefana Wyszyńskiego, Prymasa Tysiąclecia. Codziennie po Mszy Św. modlitwa w tej intencji, a w każdą sobotę o godz. 17.30 wystawienie Najświętszego Sakramentu wraz z modlitwą różańcową w intencji Kościoła i naszej Ojczyzny.
  • Nasza Parafia serdecznie zaprasza do wzięcia udziału w corocznych dróżkach na terenie sanktuarium w Kalwarii Zebrzydowskiej. Dróżki Pana Jezusa odbędą się 8 sierpnia (niedziela) - rozpoczęcie Mszą Św. o godz. 6.00 w bazylice, następnie o godz. 7.00 wyruszymy z Placu Rajskiego wraz z orkiestrą dętą. Dróżki Matki Bożej odbędą się 14 sierpnia (sobota). Rozpoczną się Mszą Św. o godz. 6.00, następnie o godz. 7.00 wyruszamy z miejsca, gdzie znajduje się ołtarz polowy. Wszelkie informacje u pana Pawła Chromego pod numerem 532-794-680.
  • Ks. Leon serdecznie dziękuje za wszelkie ofiary na rzecz misji w Ekwadorze. Zebrano 4800 zł. Bóg zapłać.
  • Dostępny jest nowy numer "Gościa Niedzielnego" oraz - dla dzieci - „Staś”.
  • Pragniemy zwrócić się z gorącą prośbą o uporządkowanie i dbałość o czystość przy grobach swoich bliskich na cmentarzu. To wyraz okazywanego szacunku i pamięci o najbliższych zmarłych z naszych rodzin.
  • Kościół sprzątało 10 mieszkańców z ul. Kowalskiej od pp. Tyrawa do końca. Bóg zapłać! W tym tygodniu troskę o świątynię powierzamy mieszkańcom z ul. Ślusarskiej oraz z ul. Wyzwolenia (całość). Sprzątanie w sobotę po Mszy Św. porannej.