• Spotkanie przed pielgrzymkowe do Grecji w piątek o 18:45 na plebanii. Wpłata ostatniej raty na wyjazd do niedzieli 22 sierpnia do ks. Proboszcza. Można przynieść pieniądze na spotkanie.
  • Dróżki Matki Bożej odbędą się w sobotę. Rozpoczną się Mszą św. o godz. 6.00, a następnie o godz. 7.00 wyjście spod ołtarza polowego. Wszelkie informacje u pana Pawła Chromego pod numerem 532-794-680.
  • W przyszłą niedzielę 15 sierpnia Uroczystość Wniebowzięcia NMP. Poświęcenie ziół, zbóż i kwiatów na każdej Mszy św.
  • Dziś w Gościu Niedzielnym. W rocznicę śmierci świętego Dominika przeczytamy o historii założyciela Zakonu Kaznodziejskiego oraz o tym, jakie wyzwania stoją przed głosicielami słowa Bożego. Dostępny jest również „Staś” dla dzieci.
  • Kościół sprzątało 7 mieszkańców z ul. Wolności, Gościbia oraz z ul. Kapitana Stanaszka. Bóg zapłać! W tym tygodniu troskę o świątynię powierzamy mieszkańcom z ul. 11 listopada od. p. Piechota nr 99 do p. Jędrzejowskich nr 139. Sprzątanie w sobotę po Mszy św. porannej.