• Dziś Uroczystość Wniebowzięcia NMP poświęcenie ziół, zbóż i kwiatów na każdej Mszy św.
  • W piątek po Mszy św. wieczornej adoracja uwielbieniowa prowadzona przez wspólnotę Effatha.
  • Trwamy w 9-cio tygodniowej nowennie przed beatyfikacją Sługi Bożego Kardynała Stefana Wyszyńskiego, Prymasa Tysiąclecia. W każdą sobotę o godz. 17.30 wystawienie Najświętszego Sakramentu wraz z modlitwą różańcową w intencji Kościoła i naszej Ojczyzny.
  • W sobotę po Mszy św. wieczornej adoracji w intencji osób uzależnionych i ich rodzin.
  • Ks. Wojciech w przyszłą niedzielę o godz. 11:30 odprawi Mszę św. dziękczynną za 4 lata posługi w parafii.
  • Za tydzień także zbiórka przed kościołem na leczenie chorego dziecka z Raby Wyżnej.
  • W następną niedzielę również po Mszy św. wieczornej nabożeństwo za wstawiennictwem św. Rity. Młodzież z Grupy Apostolskiej będzie rozprowadzała róże od 17.15.
  • Dziś w Gościu Niedzielnym przeczytamy między innymi o tym, gdzie Maryja przebywała po wniebowstąpieniu Pana Jezusa i jak skończyło się Jej ziemskie życie.
  • Kościół sprzątało 7 mieszkańców z ul. 11 listopada od. p. Piechota nr 99 do p. Jędrzejowskich nr 139. Bóg zapłać! W tym tygodniu troskę o świątynię powierzamy mieszkańcom z ul. 11 Listopada do końca. Sprzątanie w sobotę po Mszy św. porannej.