• Dziś przed kościołem zbiórka na leczenie chorego dziecka z Raby Wyżnej.
  • Również dzisiaj po Mszy św. wieczornej nabożeństwo za wstawiennictwem św. Rity. Młodzież z Grupy Apostolskiej będzie rozprowadzała róże od godz. 17.15.
  • W czwartek Uroczystość Najświętszej Maryi Panny Częstochowskiej. Mszę św w tym dniu o 6:45, 8:30 oraz 18:00.
  • Trwamy w 9-cio tygodniowej nowennie przed beatyfikacją Sługi Bożego Kardynała Stefana Wyszyńskiego. W każdą sobotę o godz. 17.30 wystawienie Najświętszego Sakramentu wraz z modlitwą różańcową w intencji Kościoła i naszej Ojczyzny.
  • Serdecznie zapraszamy na Recital Fortepianowy, który odbędzie w sobotę o godzinie 19:00 w naszym kościele. Na fortepianie zagra Mateusz Krzyżowski – uczestnik Konkursu Chopinowskiego. Wstęp wolny.
  • W przyszłą niedzielę o godz. 11.30, abp Marek Jędraszewski będzie przewodniczył Mszy św. w parafii MB Pocieszenia w Budzowie, podczas której dokona koronacji koronami biskupimi wizerunku Matki Bożej Pocieszenia – Pani Budzowskiej.
  • Dziś w Gościu Niedzielnym przeczytamy między innymi wspomnienia o zmarłym arcybiskupie Henryku Hoserze oraz o tym, jak skutecznie przekazywać wiarę w rodzinie.
  • Kościół sprzątało 8 mieszkańców z ul. 11 Listopada do końca. Bóg zapłać! W tym tygodniu troskę o świątynię powierzamy mieszkańcom z ul. Wąskiej, 24 Lipca, Zagroda. Sprzątanie w sobotę po Mszy św. porannej.
  • Prosimy, aby po Mszach ślubnych nie używać konfetti, które potem zaśmieca kościół oraz teren wokół niego.
  • Dyrekcja Szkoły Podstawowej nr 1 w Sułkowicach informuje, iż spotkanie organizacyjne z Rodzicami pierwszoklasistów odbędzie się  we wtorek 24 sierpnia o godz. 17.00 w hali sportowej - budynek B.
  • Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 2 w Sułkowicach serdecznie zaprasza rodziców dzieci, które od września rozpoczynają naukę w klasie pierwszej na spotkanie informacyjno-organizacyjne w środę 25 sierpnia o godz. 16.00 w budynku szkoły.
  • Grupa Środowiskowa Stowarzyszenie Wspomagania Osób Niepełnosprawnych „Kolonia” zaprasza do udziału w integracyjnym spacerze po rezerwacie „Las Gościbia”, który odbędzie się w czwartek 26 sierpnia o godz. 16:00. Miejsce zbiórki: przy Stacji Uzdatniania Wody w Harbutowicach. Organizatorzy proszą o zabranie ze sobą: wygodne, nieprzemakalne sportowe lub turystyczne buty, wodę, suchy prowiant.