• Dziś przed kościołem Strażacy z Sułkowic zbierają ofiary na zakup nowego samochodu pożarniczego. Ofiary można składać do puszek lub wpłacać na konto: numer znajduje się także na stronie naszej parafii - tutaj (kliknij). Bóg zapłać za ofiarność w niesieniu pomocy innym.
  • We wtorek o godz. 19.00 Msza Św. dla wszystkich grup parafialnych na rozpoczęcie nowego roku formacyjnego. Serdecznie zapraszamy.
  • W środę przypada święto Narodzenia Najświętszej Maryi Panny. Msze Św. w naszym kościele o godz. 6.45 oraz o 18.00.
  • W piątek po Mszy Św. wieczornej spotkanie organizacyjne Grupy Apostolskiej na plebanii.
  • W przyszłą niedzielę dodatkowa Msza Św. w kaplicy „Na Oblasku” o godz. 15.00.
  • Dyrygent chóru „Appasionata” p. Maciej Gawron wraz z wszystkimi chórzystami serdecznie zaprasza do wspólnego chwalenia Pana Boga śpiewem. Próby chóru odbywają się w poniedziałki i czwartki o godz. 19.00 na plebanii. Każda osoba mile widziana.
  • Informujemy, że od września spotkania grupy „Al-Anon”, czyli grupy wsparcia dla rodzin i przyjaciół osób uzależnionych, odbywają się w poniedziałki o godz. 17.45 na plebanii. W pierwszy poniedziałek miesiąca - spotkanie otwarte. Dla zainteresowanych ulotki do zabrania znajdują się za ławkami z tyłu kościoła.
  • Za tydzień składka inwestycyjna.
  • Dostępny jest nowy numer "Gościa Niedzielnego", a dla dzieci „Staś”. Zachęcamy do lektury.
  • Kościół sprzątało 2 parafian z ul. Tysiąclecia z Domem Nauczyciela oraz z ul. Na Granicy. Bóg zapłać! W tym tygodniu troskę o naszą świątynię powierzamy mieszkańcom z ul. Sportowej (całej). Sprzątanie w sobotę po Mszy Św. porannej.
  • Ochotnicza Straż Pożarna w Izdebniku zaprasza do udziału w akcji krwiodawstwa. Informacje dostępne w gablocie.