• Przez cały listopad, a nie tylko przez 8 dni od uroczystości Wszystkich Świętych, będzie można otrzymać odpust zupełny ofiarowany za wiernych zmarłych. Penitencjaria Apostolska zdecydowała, że odpust zupełny dla osób nawiedzających cmentarz i modlących się za zmarłych przez poszczególne osiem dni, zwykle ustanowiony jedynie na dni od 1 do 8 listopada, może być przeniesiony na inne osiem dni listopada. Dni te, dowolnie wybrane przez poszczególnych wiernych, mogą być od siebie oddzielone.
  • Również odpust zupełny związany z dniem 2 listopada – wspomnieniem wszystkich wiernych zmarłych dla tych, którzy pobożnie nawiedzają kościół lub kaplicę i odmawiają tam „Ojcze nasz” i „Wierzę w Boga”, może być przeniesiony na inny dzień listopada, dowolnie wybrany przez poszczególnych wiernych.
  • Sułkowicki Ośrodek Kultury zaprasza mieszkańców na inaugurację roku kulturalnego dzisiaj o godz. 16.00 w sali widowiskowej ośrodka.
  • Po Mszach Św. przed kościołem można wesprzeć akcję „Słodki smak niepodległości” prowadzoną przez Radę Rodziców Szkoły Podstawowej nr 1.
  • Codziennie przed Mszą Św. wieczorną o godz. 17.30 różaniec w czytaniem wypominków jednorazowych.
  • W poniedziałek przypada 57 lat od konsekracji naszego kościoła, dokonanej 8 listopada 1964.
  • We wtorek przypada święto rocznicy poświęcenia Bazyliki na Lateranie. Msze Św. w naszym kościele o godz. 6.45 oraz o 18.00.
  • W następną niedziele składka inwestycyjna.
  • Zbiórka na chorego Kubusia wyniosła: 4288,81 zł.
  • Kwesta na odnowienie zabytkowych grobów wyniosła: 6170 zł.
  • Dostępny jest nowy numer Gościa Niedzielnego.
  • Kościół sprzątało 6 mieszkańców z ul. 1 Maja. Bóg zapłać! W tym tygodniu troskę o świątynię powierzamy mieszkańcom z ul. Szkolnej (bez bloków) oraz
    ul. Smereczyńskiego. Sprzątanie w sobotę po Mszy Św. porannej.
  • Burmistrz Gminy Sułkowice oraz Przewodniczący Rady Miejskiej zapraszają na uroczyste obchody Narodowego Święta Niepodległości w dniu 11 listopada 2021. Wydarzenie rozpocznie Msza Święta w intencji Ojczyzny odprawiona o godz. 10.00 w naszym kościele, po której nastąpi złożenie kwiatów pod Pomnikiem Ofiar Pacyfikacji w Sułkowicach.