• W czwartek przypada uroczystość Objawienia Pańskiego zwana świętem Trzech Króli. Jest to święto nakazane. Msze święte według porządku niedzielnego. Msza Św. o godz. 10.00 będzie sprawowana w intencji zmarłych i żywych członków Orkiestry Dętej oraz ich rodzin, a po Mszy Św. zapraszamy na koncert kolęd w wykonaniu chóru „Appasionata” oraz Orkiestry Dętej. W tym dniu młodzież z Grupy Apostolskiej będzie rozprowadzała poświęcone kadzidło i kredę. Przy śpiewie tradycyjnych kolęd okadźmy nasze domy.

• W piątek przypada pierwszy piątek miesiąca. Spowiedź od godz. 16.00. Po Mszy Św. wieczornej Adoracja prowadzona przez wspólnotę „Effatha”.
• W przyszłą niedzielę składka inwestycyjna.
• Boże Nutki serdecznie dziękują za wszelkie ofiary złożone podczas akcji „Sianko”.
• Ochotnicza Straż Pożarna w Sułkowicach serdecznie dziękuje wszystkim parafianom za złożone ofiary podczas roznoszenia kalendarzy.