• W zakrystii jest możliwość nabycia świec z racji przypadającego w tym tygodniu święta Ofiarowania Pańskiego – Matki Bożej Gromnicznej.
• W środę przypada święto Ofiarowania Pańskiego – Matki Bożej Gromnicznej. Msze Św. o godz. 6.45, 8.30 oraz 18.00. Na Mszę św. o 8.30 zapraszamy szczególnie członków Żywego Różańca. Na początku każdej Mszy Św. nastąpi błogosławieństwo gromnic. Jest to równocześnie XXVI Dzień Życia Konsekrowanego. Pamiętajmy w modlitwie o kapłanach i siostrach zakonnych pochodzących z naszej parafii. Składka będzie przeznaczona na pomoc zakonom kontemplacyjnym.

• W sobotę wspomnienie św. Agaty, po Mszach Św. błogosławieństwo chleba.
• W tym tygodniu przypada I czwartek, I piątek oraz I sobota miesiąca. Spowiedź w czwartek od godz. 17.00 i w piątek od godz. 16.00. W czwartek po Mszy św. wieczornej Godzina Święta, a w piątek – po Mszy św. porannej: adoracja Najświętszego Sakramentu w ciszy w kościele, po Mszy św. wieczornej: uwielbienie w kościele oraz pouczenie przedchrzcielne dla rodziców i rodziców chrzestnych na plebanii.
• W sobotę odwiedziny chorych od godz. 8.00.
• Od przyszłego tygodnia w każdą sobotę o godzinie 19:30 będzie adoracja w intencji rodzin. Włączmy się we wspólną modlitwę, aby nasze rodziny były Bogiem silne.
• Intencja dla Róż Żywego Różańca na luty: „Maryjo, bądź naszym światłem w drodze do Chrystusa”.
• Kościół sprzątali mieszkańcy z ul. Partyzantów od pp. Gibas do pp. Koźlak. Bóg zapłać. W tym tygodniu troskę o naszą świątynię powierzamy mieszkańcom z ul. Partyzantów od pp. Boczkaja (nr 454) do pp. Repeć (nr 177). Sprzątanie w sobotę po Mszy Św. porannej.
• Urząd Miejski w Sułkowicach wraz z Ochotniczą Strażą Pożarną w Sułkowicach organizują „Akcję Krwiodawstwa”, która odbędzie się w niedzielę 6 lutego w budynku Starej Szkoły od 8.00 do 12.30.
• Ochotnicza Straż Pożarna w Sułkowicach ogłasza nabór do żeńskiej drużyny pożarniczej. Zapraszamy panie od 7 lat, które by chciały pomagać innym, uczestniczyć w uroczystościach religijnych i społecznych, interesują się tematyką pożarnictwa i ratownictwa. Spotkanie odbędzie się 5 lutego 2022 r. w remizie OSP Sułkowice.