• Od przyszłej niedzieli w naszej parafii rozpoczniemy tzw. nabożeństwo 40-godzinne, poprzedzające Wielki Post. Zapraszamy do nawiedzenia Pana Jezusa obecnego w Najświętszym Sakramencie. Rozpoczęcie adoracji po Mszy Św. o godz. 11.30, zakończenie przed Mszą Św. o godz. 18.00.
  • W każdą sobotę o godzinie 19:30 będzie adoracja w intencji rodzin. Włączmy się we wspólną modlitwę, aby nasze rodziny były Bogiem silne.
  • W przyszłą niedzielę składka inwestycyjna na potrzeby naszej parafii.
  • We wtorek na Mszę Świętą o godzinie 18.00 zapraszamy rodziców kandydatów do bierzmowania z klasy VIII. Po Mszy Św. spotkanie w kościele.
  • W piątek na Mszę Świętą o godzinie 18.00 przychodzą uczniowie klas VIII przygotowujący się do bierzmowania. Po Mszy Św. spotkanie w kościele.
  • Dostępny jest nowy numer „Gościa Niedzielnego”.
  • Kościół sprzątało 8 mieszkańców z ul. Partyzantów od pp. Boczkaja do pp. Repeć. Bóg zapłać. W tym tygodniu troskę o naszą świątynię powierzamy mieszkańcom z ul. Partyzantów od pp. Boczkaja (nr 169) do pp. Oliwa (nr 151). Sprzątanie w sobotę po Mszy Św. porannej.
  • Urząd Miejski w Sułkowicach wraz z Ochotniczą Strażą Pożarną w Sułkowicach organizują „Akcję Krwiodawstwa”, która odbywa się dzisiaj w budynku Starej Szkoły od 8.00 do 12.30. Organizatorzy proszą o zabranie dokumentu tożsamości.
  • Burmistrz Sułkowic ogłasza rekrutację do przedszkoli i zapisy do klasy I szkoły podstawowej na nowy rok szkolny 2022/2023. Wszelkie informację dostępne w gablocie przed kościołem, jak również na stronie internetowej Urzędu Miejskiego w Sułkowicach.