• W naszej parafii trwa tzw. nabożeństwo 40-godzinne, poprzedzające Wielki Post. Zapraszamy do nawiedzenia Pana Jezusa obecnego w Najświętszym Sakramencie. Rozpoczęcie adoracji po Mszy Św. o godz. 11.30, zakończenie przed Mszą Św. o godz. 18.00.
  • We wtorek w naszej parafii rozpoczyna się peregrynacja ikony Świętej Rodziny. Nabożeństwo oczekiwania i powitanie ikony będzie o godz. 15.45, a o godz. 18.00 rozpocznie się Msza Św. pod przewodnictwem ks. bpa Roberta Chrząszcza. Następnie czuwania grup parafialnych, a od północy czuwanie parafian według rejonów. W środę po Mszy Św. porannej możliwość modlitwy osobistej do godz. 15.00, kiedy to nastąpi pożegnanie ikony. Szczegółowy plan dostępny tutaj (kliknij).
  • W czwartek po Mszy Św. wieczornej odbędzie się nabożeństwo do św. Rity (przesunięte z wtorku z powodu nawiedzenia ikony). Młodzież z Grupy Apostolskiej będzie rozprowadzała róże od godz. 17.20.
  • W sobotę o godz. 19.30 będzie adoracja z modlitwą w intencji rodzin.
  • Składka inwestycyjna wyniosła 9138 złotych.
  • Dostępny jest nowy numer „Gościa Niedzielnego” i „Małego Gościa Niedzielnego”. Ponadto dla najmłodszych „Staś”; jest też dostępny dwumiesięcznik „Miłujcie się”.
  • Kościół sprzątało 9 mieszkańców z ul. Partyzantów od pp. Biela do pp. Jancarczyk. Bóg zapłać. W tym tygodniu troskę o naszą świątynię powierzamy parafianom z ul. Partyzantów od pp. Francuziak (nr 125) do pp. Motal (nr 258). Sprzątanie w sobotę po Mszy Św. porannej.