• Dzisiaj przypada ostatnia niedziela nabożeństwa 40-godzinnego. Rozpoczęcie adoracji po Mszy Św. o godz. 11.30, zakończenie przed Mszą Św. o godz. 18.00.
  • Od przyszłej niedzieli w naszej parafii rozpoczyna się kurs przedmałżeński. Spotkania przez 4 niedziele od godz. 12.30 w salce na plebanii.
  • Również za tydzień w niedzielę w naszej parafii będzie przeprowadzona zbiórka na rzecz pomocy Ukrainie.
  • W poniedziałek na Mszę Św. o godz. 18.00 zapraszamy kandydatów do bierzmowania, a po Mszy na spotkanie w kościele.
  • W środę przypada Popielec. Rozpoczynamy Wielki Post. Msze Św. o godz. 6.45, 8.30, 16.00, 18.00 i 19.30 – na każdej obrzęd posypania głów popiołem. Tego dnia obowiązuje post ścisły i abstynencja od pokarmów mięsnych. Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy o godz. 17.30.
  • W Wielkim Poście zapraszamy do udziału w nabożeństwach ku czci Męki Pańskiej. W piątki droga krzyżowa dla dzieci i młodzieży o godz. 16.30, dla dorosłych o godz. 17.15. W niedziele Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym o godz. 15.00. Bezpośrednio po nich Msza Św. wieczorna.
  • W niedziele wielkopostne nie ma Mszy Św. o godz. 18.00.
  • W pierwszy czwartek miesiąca spowiedź od godz. 17.00, a w piątek od godz. 16.00.
  • W piątek po Mszy Św. porannej adoracja w ciszy do godz. 8.00, i wieczorem po Mszy Św. także adoracja Najświętszego Sakramentu, a na plebanii pouczenie przed chrztem dla rodziców i rodziców chrzestnych.
  • W sobotę od godz. 8.00 księża udadzą się do chorych, a po Mszy Św. wieczornej z racji pierwszej soboty adoracja i nabożeństwo fatimskie.
  • Dostępny jest nowy numer „Gościa Niedzielnego” - zachęcamy do czytania.
  • Pozostały jeszcze ikony z nawiedzenia obrazu Świętej Rodziny. Możliwość nabycia w zakrystii.
  • Kościół sprzątało 7 mieszkańców z ul. Partyzantów od pp. Francuziak do pp. Motal. Bóg zapłać. W tym tygodniu troskę o naszą świątynię powierzamy mieszkańcom z ul. Partyzantów od pp. Kuchtów (nr 266) do pp. Frosztęgów (nr 85). Sprzątanie w sobotę po Mszy Św. porannej.
  • OSP w Izdebniku zaprasza do Akcji Krwiodawstwa, która odbędzie się 6 marca od godz. 9.00 do 13.00 w Domu Strażaka w Izdebniku.
  • Burmistrz Urzędu Miejskiego w Sułkowicach informuje, że w wyniku działań wojennych na Ukrainie pomocy potrzebują dzieci, dorośli, seniorzy. Gmina Sułkowice organizuje zbiórkę najpotrzebniejszych artykułów w następujących punktach:
    • Urząd Miejski w Sułkowicach – w godzinach pracy,
    • we wszystkich szkołach i przedszkolach – w godzinach pracy,
    • w dniu dzisiejszym oraz w najbliższy weekend (sobota, niedziela) we wszystkich jednostkach OSP od 16.00 do 20.00.
  • Wszelkie informacje dostępne na stronie internetowej, jak również w gablocie.