• W Wielkim Poście zapraszamy do udziału w nabożeństwach ku czci Męki Pańskiej. W piątki droga krzyżowa dla dzieci i młodzieży o godz. 16.30, dla dorosłych o godz. 17.15. W niedziele Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym o godz. 15.00. Bezpośrednio po nich Msza Św. wieczorna.
  • W niedziele wielkopostne nie ma Mszy Św. o godz. 18.00.
  • Dziś rozpoczniemy kurs przedmałżeński o godz. 12.30 na plebanii trwający przez 4 niedziele. Zapisy na pierwszym spotkaniu.
  • Składka na tacę z dzisiejszej niedzieli przeznaczona jest na pomoc Ukrainie. Bóg zapłać za ofiarność.
  • Informujemy, że sakrament bierzmowania w naszej parafii odbędzie się w sobotę 26 marca o godz. 17.00.
  • W następnym tygodniu składka inwestycyjna na potrzeby naszej parafii.
  • Kościół sprzątali mieszkańcy z ul. Partyzantów od pp. Kuchta do pp. Frosztęga. Bóg zapłać. W tym tygodniu troskę o naszą świątynię powierzamy mieszkańcom z ul. Partyzantów od pp. Kozik do pp. Ptak (nr 152). Sprzątanie w sobotę po Mszy Św. porannej.