• W Wielkim Poście zapraszamy do udziału w nabożeństwach ku czci Męki Pańskiej. W piątki droga krzyżowa dla dzieci i młodzieży o godz. 16.30, dla dorosłych o godz. 17.15. W niedziele gorzkie żale z kazaniem pasyjnym o godz. 15.00. Bezpośrednio po nich Msza św. wieczorna.
  • W niedziele wielkopostne nie ma Mszy św. o godz. 18.00.
  • Msza Św. dla Ukraińców w ich języku narodowym w niedziele o godz. 17.00. Będzie ona transmitowana drogą internetową.
  • W ubiegłą niedzielę składka przeznaczona na pomoc Ukrainie wyniosła 36 tysięcy złotych. Bóg zapłać za okazaną ofiarność.
  • Dzisiejsza składka przeznaczona jest na potrzeby naszej parafii.
  • W piątek po Mszy Św. wieczornej Adoracja Najświętszego Sakramentu prowadzona przez wspólnotę „Effatha”.
  • W sobotę przypada uroczystość Św. Józefa. Msze Św. o godz. 6.45, 8.30 oraz godz. 18.00. Po Mszy Św. wieczornej adoracja w intencji osób uzależnionych
    i ich rodzin.
  • Niepubliczne przedszkole i żłobek „Radosne Serce” ogłasza nabór na nowy rok szkolny. Zapisy do końca miesiąca.
  • Zachęcamy do czytania prasy katolickiej. „Gość Niedzielny" w cenie 8 zł, jest również dostępny dla najmłodszych „Staś" w cenie 10 zł.
  • Kościół sprzątało 6 mieszkańców z ul. Partyzantów od pp. Kozik do pp. Ptak. Bóg zapłać. W tym tygodniu troskę o naszą świątynię powierzamy mieszkańcom z ul. Partyzantów od pp. Malinów (nr 152) do pp. Kaniów (nr 96). Sprzątanie w sobotę po Mszy Św. porannej.
  • Burmistrz Gminy Sułkowice informuje, iż wszyscy obywatele Ukrainy zakwaterowani w prywatnych domach po dniu 24 lutego 2022 zobowiązani są do wypełnienia karty pobytu i złożenia jej w Urzędzie Miejskim w Sułkowicach. Karty pobrać można na Dzienniku Podawczym w Urzędzie.