• Naszym lektorom serdecznie gratulujemy zajęcia pierwszego miejsca w Turnieju Piłki Nożnej i dalszego awansu w etapie rejonowym.
  • W zakrystii jest możliwość nabycia baranków wielkanocnych. Koszt: 8 zł.
  • W poniedziałek spotkanie dla kandydatów do bierzmowania o godz. 18.30.
  • We wtorek po Mszy Św. wieczornej nabożeństwo za wstawiennictwem św. Rity. Młodzież z Grupy Apostolskiej będzie rozprowadzała róże od godz. 17.15.
  • W piątek spowiedź przed bierzmowaniem w naszej parafii od godz. 16.00.
  • W sobotę 26 marca na Mszy Św. o godz. 17.00 nasza młodzież przyjmie sakrament bierzmowania z rąk biskupa Damiana Muskusa. Polećmy ich w naszych modlitwach. W tym dniu nie ma Mszy Św. o godz. 18.00. W tym dniu także zachęcamy do wspólnej Adoracji Najświętszego Sakramentu w intencji rodzin naszej parafii od godz. 19.30.
  • Msza Św. dla Ukraińców w ich języku narodowym w niedziele o godz. 17.00. Będzie także transmitowana drogą internetową.
  • Niepubliczne przedszkole i żłobek „Radosne Serce” ogłasza nabór na nowy rok szkolny. Zapisy do końca miesiąca.
  • Składka inwestycyjna z ubiegłej niedzieli wyniosła 10679 zł. Bóg zapłać.
  • Zachęcamy do czytania prasy katolickiej. Jest „Gość Niedzielny” oraz „Mały Gość Niedzielny”.
  • Osoby udające się na pielgrzymkę do Włoch prosimy, aby do 26 marca wpłaciły II ratę w wysokości 1000 zł.
  • Kościół sprzątał pan Zakrystianin. Bóg zapłać. W tym tygodniu troskę o naszą świątynię powierzamy rodzicom młodzieży przygotowującej się do bierzmowania. Sprzątanie w sobotę po Mszy Św. porannej.
  • Ochotnicza Straż Pożarna w Sułkowicach serdecznie dziękuje wszystkim mieszkańcom za wzięcie udziału i wsparcie jednostki poprzez oddanie zużytego
    sprzętu elektronicznego.