• W następną niedzielę rozpoczynamy rekolekcje w naszej parafii, które wygłosi ks. Zbigniew Bielas - kustosz Sanktuarium Bożego Miłosierdzia w Krakowie-Łagiewnikach. Dokładny plan zostanie podany za tydzień.
  • W zakrystii jest możliwość nabycia baranków wielkanocnych. Koszt - 8 złotych.
  • Zachęcamy do wzięcia udziału w „Nieustannym Różańcu” w intencji pokoju na Ukrainie i w Polsce. Wszelkie informacje dostępne na stronie internetowej naszej parafii.
  • W piątek spowiedź od godz. 16.00, a po Mszy Św. wieczornej Adoracja Najświętszego Sakramentu. Na plebanii pouczenie przedchrzcielne dla rodziców i chrzestnych.
  • W sobotę po Mszy Św. wieczornej nabożeństwo ku czci Niepokalanego Serca Maryi (fatimskie).
  • Intencja dla Róż Różańcowych na kwiecień: „ O Ducha głębokiej wiary dla naszych parafian”.
  • W kwietniu księża udadzą się do chorych podczas rekolekcji parafialnych.
  • Zachęcamy do czytania prasy katolickiej („Gościa Niedzielnego”).
  • Kościół sprzątali rodzice młodzieży bierzmowanej. Bóg zapłać. W tym tygodniu troskę o naszą świątynię powierzamy mieszkańcom z ul. Partyzantów od pp. Moskal (nr 190) do pp. Bochenek (nr 48). Sprzątanie w sobotę po Mszy Św. porannej.
  • Burmistrz Gminy Sułkowice ogłasza nabór wniosków w ramach Gminnego Programu Wymiany Kotłów na rok 2022 oraz zostaje uruchomiona zbiórka artykułów spożywczych i innych dla uchodźców z Ukrainy. Zbiórka będzie prowadzona do 1 kwietnia w Urzędzie Miejskim w dni robocze oraz 2-3 kwietnia w godz. 16.00 – 18.00 we wszystkich strażnicach OSP w Gminie Sułkowice. Szczegółowe informacje w gablocie oraz na stronie internetowej Urzędu Miejskiego.