• Dzisiaj rozpoczynamy rekolekcje wielkopostne. Prosimy o zapoznanie się z planem, który dostępny jest na ulotkach z tyłu kościoła, w gablotce przed kościołem i na stronie internetowej. Rekolekcje głosi do nas ks. Zbigniew Bielas oraz - dla dzieci - ks. Andrzej Madej.
  • W poniedziałek odwiedziny chorych z Komunią Św. Ks. Rekolekcjonista oraz Ks. Michał wyruszą od godz. 8.30, a Ks. Proboszcz od godz. 9.30.
  • We wtorek spowiedź przedświąteczna: 8.00-9.30, 10.00-11.30 (o 11.00 spowiedź dla dzieci), po południu od 15.00-16.00 oraz 16.00-17.30.
  • W środę nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy o godz. 17.30.
  • W czwartek po Mszy Św. wieczornej „Godzina Święta”.
  • W piątek po Mszy Św. wieczornej odbędzie się Droga Krzyżowa ulicami Sułkowic. Trasa ulicą Zagumnie w stronę ulicy Na Oblasek.
  • W następną niedzielę składka inwestycyjna.
  • Zachęcamy do czytania prasy katolickiej - „Gościa Niedzielnego”.
  • Kościół sprzątało 8 mieszkańców z ul. Partyzantów od pp. Moskal do pp. Bochenek. Bóg zapłać. W tym tygodniu troskę o naszą świątynię powierzamy mieszkańcom z ul. Partyzantów od pp. Kutyrba (nr 44) do końca. Sprzątanie w sobotę po Mszy Św. porannej.
  • Sułkowicki Ośrodek Kultury zaprasza mieszkańców do wzięcia udziału w Gminnym Konkursie Palm, Pisanek, Stroików i Kartek Wielkanocnych. Szczegółowe informacje w biurze Sułkowickiego Ośrodka Kultury oraz na stronie internetowej: www.sok.sulkowice.pl