• Dzisiejsza Niedziela Palmowa otwiera Wielki Tydzień, będący czasem szczególnej modlitwy i rozważania męki, śmierci i zmartwychwstania Pana Jezusa. Na każdej Mszy Św. poświęcenie palm.
  • TRIDUUM PASCHALNE:
    • Wielki Czwartek: o godz. 19.00 Msza Wieczerzy Pańskiej. Po Mszy Św. adoracja w Ciemnicy do godz. 24.00.
    • Wielki Piątek: o godz. 7.00 jutrznia. O godz. 15.00 Droga Krzyżowa, a o godz. 19.00 Liturgia Męki Pańskiej. Po zakończeniu liturgii adoracja przy Grobie Pańskim przez całą noc. Przypominamy, że w tym dniu obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych i post.
    • Wielka Sobota: o godz. 7.00 Jutrznia. Błogosławieństwo pokarmów o godz. 9.00, 10.00, 11.00, 12.00, 13.00, oraz 16.00. Zachęcamy także w tym dniu do zachowania postu oraz indywidualnej modlitwy przy Grobie Pańskim. O 20.00 zapraszamy na Liturgię Wigilii Paschalnej. Prosimy przynieść świece. Po liturgii procesja rezurekcyjna. Prosimy o przygotowanie feretronów, chorągwi oraz sztandarów.
    • Porządek adoracji przy Ciemnicy i Grobie Pańskim dostępny w gablocie oraz na stronie internetowej naszej parafii.
  • W przyszłą niedzielę Uroczystość Zmartwychwstania Pańskiego. Porządek Mszy Św. o godz. 7.00, 8.30, 10.00, 11.30 oraz o godz. 18.00.
  • W poniedziałek wielkanocny Msze Św. w naszej parafii: 7.00, 8.30, 10.00, 11.30. Nie ma Mszy Św. o godz. 18.00.
  • Dzisiejsza składka przeznaczona na fundusz inwestycyjny.
  • Zachęcamy do czytania prasy katolickiej, jest nowy numer „Gościa Niedzielnego”.
  • Kościół sprzątali mieszkańcy z ul. Partyzantów od pp. Kutyrba do końca. Bóg zapłać. Na czas świąt troskę o świątynię powierzamy panu Kościelnemu.
  • Sułkowicki Ośrodek Kultury zaprasza mieszkańców do wzięcia udziału w Gminnym Konkursie Palm, Pisanek, Stroików i Kartek Wielkanocnych. Szczegółowe informacje w biurze Sułkowickiego Ośrodka Kultury oraz na stronie internetowej (www.sok.sulkowice.pl)
  • Szkoła Podstawowa nr. 1 im. Adama Mickiewicza serdecznie zaprasza na kiermasz świąteczny w szkole, który odbędzie się we wtorek i środę.
  • Nasza parafianka Agata Waruś, uczennica Szkoły Podstawowej nr 2 w Sułkowicach, została laureatem Małopolskiego Konkursu Biblijnego. Serdecznie gratulujemy.
  • W nocy z Wielkiego Czwartku na Wielki Piątek odbędzie się nocna Droga Krzyżowa z Sułkowic do Kalwarii Zebrzydowskiej. Wyruszymy spod kościółka św. Zofii o północy. Będziemy wędrować w milczeniu. Prosimy o zabranie kamizelek lub innych elementów odblaskowych. Powrót z Kalwarii organizujemy sobie we własnym zakresie.