Nabożeństwa majowe, w naszym kościele codziennie po Mszy Św. wieczornej, a w Niedzilele o godz. 17.30.

• We wtorek Uroczystość Najświętszej Maryi Panny Królowej Polski Msze Św. w naszym kościele odbędą się o 7.00, 8.30, 10.00 za Ojczyznę i o 18.00.
  • W środę wspomnienie św. Floriana patrona Strażaków. Msza Św. w ich intencji i ich rodzin o godz. 18.00 natomiast o godz. 19.00 spotkanie rodziców dzieci pierwszokomunijnych.
  • Nowennę do MB Nieustającej Pomocy przez cały maj będziemy rozpoczynać

o godz. 17.30.

• W czwartek przypada pierwszy czwartek miesiąca spowiedź od godz. 17.00,

a po Mszy Św. wieczornej „Godzina Święta”.

• W piątek spowiedź od godz. 16.00. Po Mszy Św. wieczornej w kościele Adoracja Uwielbieniowa prowadzona przez wspólnotę Domowy Kościół.
  • W sobotę księża udadzą się do chorych od godz. 8.00. A po Mszy Św. wieczornej nabożeństwo pierwszo sobotnie.
  • W Poniedziałek 9 maja przypada Uroczystość Św. Stanisława, biskupa

i męczennika, głównego Patrona Polski i Archidiecezji Krakowskiej. W katedrze Wawelskiej Odbędą się Święcenia Diakonatu.

• Intencja dla Róż Różańcowych na maj: „ O głębsze przeżywanie Eucharystii dla dzieci pierwszokomunijnych i ich rodziców”.
  • Dostępny jest nowy numer Gościa Niedzielnego.
  • Kościół sprzątali mieszkańcy z ul. Na Węgry od pp. Światłoń od pp. Skorut.

Bóg zapłać! W tym tygodniu troskę o świątynię powierzamy mieszkańcom z

1. Na Węgry od pp. Oliwów do pp. Bochenków. Sprzątanie w sobotę po Mszy porannej.
  • Uroczysta Msza Święta w intencji Ojczyzny zostanie odprawiona w dniu 3 maja o godz. 10.00 w naszym kościele parafialnym. Po Mszy Św. nastąpi złożenie kwiatów pod Pomnikiem Ofiar Pacyfikacji a na zakończenie uroczystości Majówka dla Mieszkańców na placu za budynkiem Starej Szkoły

w Sułkowicach.

• Sułkowicki Ośrodek Kultury zaprasza wszystkich na Wspólne Śpiewanie Pieśni Patriotycznych, które odbędzie się 3 maja o godz. 16.00 w Sali Widowiskowej Sułkowickiego Ośrodka Kultury.
  • Ochotnicza Straż Pożarna w Izdebniku zaprasza do akcji krwiodawstwa która odbędzie się 8 maja od 9.00 do 13.00 w Domu Strażaka w Izdebniku. Podczas akcji będzie również akcja zbiórki zabawek dla małych pacjentów szpitala

w Prokocimiu z okazji Dnia Dziecka. Wszelkie informacje dostępne w gablocie.