• Dziś o godz. 16.00 majówka ul. Na Węgry. Zapraszamy serdecznie. Za tydzień spotkamy się na ul. Ptasznica.
  • Nabożeństwa majowe, w naszym kościele codziennie po Mszy Św. wieczornej.
  • We wtorek po Mszy Św. wieczornej spotkanie oraz próba dzieci przeżywających Rocznicę Komunii Świętej. Zapraszamy do udziału dzieci we Mszy Św. oraz nabożeństwie majowy.
  • W środę nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy o godz. 17.30
  • W piątek od godz. 17.00 spowiedź dla dzieci przeżywających rocznicę komunii świętej oraz ich bliskich, a po Mszy Św. wieczornej Adoracja Najświętszego Sakramentu prowadzona przez wspólnotę „Effatha”.
  • W przyszłą niedziele odbędzie się rocznica pierwszej Komunii Świętej o godz. 11.30 dla obu szkół. Także w tym dniu przypada nabożeństwo do św. Rity. Młodzież będzie rozprowadzała róże od godz. 17.20.
  • Składka inwestycyjna z ubiegłej niedzieli wyniosła 10.963 zł. Bóg Zapłać.
  • Msza Św. w obrządku Grekokatolickim w każdą Niedziele o godz. 16.30.
  • Dostępny jest nowy numer Gościa Niedzielnego.
  • Kościół sprzątali rodzice dzieci przeżywających Pierwszą Komunie Św. Bóg Zapłać. W tym tygodniu troskę o świątynie powierzamy rodzicom dzieci przeżywających pierwszą rocznicę Komunii Świętej. Sprzątanie po Mszy Św. porannej.
  • Urząd Miejski w Sułkowicach wraz ze Stowarzyszeniem Gospodyń „CIS”

w Harbutowicach oraz OSP Harbutowice zapraszają na uroczystą Msze Św. która odprawiona zostanie w 251 rocznicę bitwy lanckorońskiej przy konfederackich grobach i kapliczce św. Michała w Lesie Groby w dniu 22 maja 2022r. o godz. 13.30. Po liturgii piknik dla uczestników.