• Domowy Kościół wraz z Ks. proboszcze, zapraszają na V Parafialny Jubileusz Małżeństw Sakramentalnych w niedzielę 26 czerwca, w ramach którego odprawiona zostanie Msza Święta w ich intencji, a po niej będziemy wspólnie świętować w parafialnym ogrodzie. Zapisy w Zakrystii do dzisiaj.
  • We wtorek o godz. 17.00 próba dla dziewczynek sypiących kwiatki podczs procesji Bożego Ciała. Prosimy o zabranie i przyniesienie pustych koszyczków na próbę.
  • W czwartek przypada Uroczystość Bożego Ciała. Msze św. o godz. 7.00, 8.30, 10.00 oraz 18.00. Po Mszy Św. o godz.10.00 procesja Eucharystyczna do 4-ch ołtarzy przejdzie ulicami według trasy z ubiegłego roku.
  • Prosimy o udekorowanie domów i ulic. Za pobożny udział w procesji można uzyskać odpust zupełny pod zwykłymi warunkami. W ciągu ośmiu dni po Uroczystości odprawiać będziemy po Mszy św. wieczornej procesję eucharystyczną w czasie której będziemy śpiewać Litanię do Serca Pana Jezusa. Dzieci z klas trzecich zapraszamy do udziału w procesji Bożego Ciała w strojach pierwszokomunijnych. W tym dniu powstrzymajmy się od prac niekoniecznych.

O PRZYGOTOWANIE OŁTARZY PROSIMY:

•   OŁTARZ PIERWSZY: --- Honorowa Straż Najświętrzego Serca Pana Jezusa
  •   OŁTARZ DRUGI:        --- Wspólnota "Effatha"
  •   OŁTARZ TRZECI:       --- Domowy Kościół
  •   OŁTARZ CZWARTY:  --- Rodzice Dzieci Pierwszokomunijnych
  • W piątek po Mszy Św. wieczornej w kościele Adoracja Uwielbieniowa prowadzona przez wspólnotę „Effatha”.
  • Straż Honorowa Serca Pana Jezusa zaprasza na wyjazd do Częstochowy, który odbędzie się 18 czerwca. Zapisy w zakrystii do środy wieczorem. Planowany wyjazd o godz. 9.00.
  • Dostępny jest nowy numer Gościa Niedzielnego. Zachęcamy do lektury.
  • Kościół sprzątali mieszkańcy z ul. Kowalskiej od pp. Bochenek do pp. Jędrzejowskich. Bóg Zapłać. W tym tygodniu troskę o świątynie powierzamy mieszkańcom ul. Kowalskiej od pp. Tyrawa (nr.52) do końca. Sprzątanie w sobotę po Mszy Św. porannej.