• Dziś o godz. 14.30 Msza Św. w intencji małżeństw przeżywających swoją rocznicę a po niej wspólne spotkanie w ogrodach parafialnych.
  • We środę Uroczystość Świętych Apostołów Piotr i Pawła. Msze św. w naszym kościele: 6.45, 8.30 oraz o 18.00. Składka w tym dniu przeznaczona jest na  „świętopietrze”.
  • W czwartek przypada pierwszy czwarte po Mszy Św. wieczornej „Godzina Święta”.
  • W piątek po Mszy Św. porannej Adoracja w ciszy do godz. 8.00. Spowiedź od godz. 17.00. Po Mszy Św. wieczornej w kościele Adoracja Uwielbieniowa prowadzona przez Domowy Kościół, a na plebanii pouczenie przedchrzcielne dla rodziców i rodziców chrzestnych.
  • W sobotę od godz. 8.00 księża udadzą się do chorych, a  po Mszy Św. wieczornej adoracja pierwszo sobotnia.
  • Intencja dla róż różańcowych na miesiąc lipiec: „O mądrość odpoczywania z Chrystusem”.
  • Decyzją ks. arcybiskupa Marka Jędraszewskiego ks. Michał Woźniak został odwołany z naszej parafii i mianowany wikariuszem parafii p.w. Św. Piotra i Pawła w Trzebini. W jego miejsce został mianowany na roczną praktykę dk. Radosław Korkosz.
  • Dostępny jest nowy numer  „Gościa Niedzielnego” „Mały Gość Niedzielny” oraz dla najmłodszych „Staś”. Ukazał się również nowy numer czasopisma „Od Serca”, który jest poświęcony pracy i posłudze ks. proboszcza. Koszt 10zł.
  • Kościół sprzątali mieszkańcy z ul. Ślusarskiej oraz z ul. Wyzwolenia (całość). Bóg zapłać! W tym tygodniu troskę o świątynię powierzamy mieszkańcom z ul. Wolności, Gościbia oraz  ul. Kapitana Stanaszka. Sprzątanie w sobotę po Mszy Św. porannej.
  • XIII Pielgrzymka Rowerowa z Sułkowic na Jasną Górę odbędzie się od 21 do 25 lipca. Zapisy przyjmują p. Andrzej Piwowarski oraz p. Wojciech Bargieł (telefony kontaktowe na stronie internetowej i ogłoszeniu w gablocie przed kościołem). Ilość miejsc ograniczona. Regulamin pielgrzymki dostępny na stronie internetowej naszej parafii. Spotkanie organizacyjne odbędzie się w niedziele 10 lipca po Mszy Św. wieczornej na plebanii. Obecność obowiązkowa.
  • Burmistrz Gminy Sułkowice ogłasza drugi nabór wniosków w ramach Gminnego Programu Wymiany Kotłów na rok 2022 na realizację zadań inwestycyjnych polegających na zmianie systemów ogrzewania. Wszelkie informacje dostępne

w gablocie i na stronie internetowej Urzędu.