• Witamy serdecznie wśród nas nowego ks. proboszcza Adama. Z racji objęcia urzędu i posługi w naszej parafii życzymy wielu łask Bożych oraz opieki Matki Bożej w każdym dniu.
  • Dziś przypada pierwsza niedziela miesiąca. Adoracja Najświętszego Sakramentu przeniesiona na najbliższą niedzielę z racji instalacji ks. proboszcza.
  • Serdeczne podziękowania dla parafian za złożone ofiary podczas zbiórki na rzecz budowy kościoła w Wałbrzychu. Kwota zebrana to 15 tys. 674zł. Bóg zapłać za ofiarność.
  • Przypominamy, że codziennie od 7.30 do 17.30 jest możliwość Adoracji Najświętszego Sakramentu w Kaplicy św. Zofii.
  • W środę Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy o godz. 18.00.
  • W czwartek przypada pierwszy czwarte po Mszy Św. wieczornej „Godzina Święta”.
  • W najbliższą niedziele składka inwestycyjna.
  • Dostępny jest nowy numer „Gościa Niedzielnego”. Jest jeszcze nowy numer czasopisma „Od Serca”, który jest poświęcony pracy i posłudze ks. proboszcza. Koszt 10zł.
  • Kościół sprzątali mieszkańcy z ul. Wolności, Gościbia oraz z ul. Kapitana Stanaszka. Bóg zapłać! W tym tygodniu troskę o świątynię powierzamy mieszkańcom z ul.11 listopada od pp. Piechota (nr.99) do pp. Jędrzejowskich (nr.139). Sprzątanie w sobotę po Mszy Św. porannej.
  • XIII Pielgrzymka Rowerowa z Sułkowic na Jasną Górę odbędzie się od 21 do 25 lipca. Zapisy przyjmują p. Andrzej Piwowarski oraz p. Wojciech Bargieł (telefony kontaktowe na stronie internetowej i ogłoszeniu w gablocie przed kościołem). Ilość miejsc ograniczona. Regulamin pielgrzymki dostępny na stronie internetowej naszej parafii. Spotkanie organizacyjne odbędzie się w niedziele 10 lipca po Mszy Św. wieczornej na plebanii. Obecność obowiązkowa.