• Zbiórka na rzecz Duszpasterstwa Chorych wyniosła 5 486 zł 20gr. Bóg Zapłać.
  • W piątek po Mszy Św. wieczornej Adoracja Najświętszego Sakramentu prowadzona przez wspólnotę „Effatha”.
  • W sobotę po Mszy Św. wieczornej Adoracja w intencji osób uzależnionych oraz ich rodzin.
  • Dostępny jest nowy numer „Gościa Niedzielnego”. Zachęcamy do lektury.
  • Kościół sprzątali mieszkańcy z ul. 11 Listopada od pp. Piechota do pp. Jędrzejowskich. Bóg zapłać! W tym tygodniu troskę o świątynię powierzamy mieszkańcom z ul. 11 Listopada – (do końca) – od pp. Klus (nr 53) do pp. Bogunia ( nr 1). Sprzątanie w sobotę po Mszy Św. porannej.
  • XIII Pielgrzymka Rowerowa z Sułkowic na Jasną Górę odbędzie się od 21 do 25 lipca. Zapisy przyjmują p. Andrzej Piwowarski oraz p. Wojciech Bargieł (telefony kontaktowe na stronie internetowej i ogłoszeniu w gablocie przed kościołem). Ilość miejsc ograniczona. Regulamin pielgrzymki dostępny na stronie internetowej naszej parafii. Spotkanie organizacyjne odbędzie się dzisiaj po Mszy Św. wieczornej na plebanii. Obecność obowiązkowa.