• W piątek, 22 lipca, po Mszy Św. wieczornej będziemy składać Panu Bogu nasze podziękowania i prośby, wzywając wstawiennictwa św. Rity. Od godz. 17.20 będą rozprowadzane róże.
  • W niedziele, 24 lipca, przypada 79 rocznica pacyfikacji Sułkowic podczas, której śmierć poniosło 26 mieszkańców Sułkowic i Harbutowic. Na Mszy Św. o godz. 18.00 będziemy modlić się za naszych rodaków, zamordowanych przez hitlerowców. Później przemarsz pocztów sztandarowych i złożenie kwiatów przy pomniku w Rynku.
  • W przyszłą niedzielę po Mszach Św. odbędzie się błogosławieństwo kierowców i ich pojazdów. Będzie można złożyć ofiarę na zakup środków transportu dla polskich misjonarzy.
  • Dostępny jest nowy numer „Gościa Niedzielnego”. Zachęcamy do lektury.
  • Kościół sprzątali mieszkańcy z ul. 11 Listopada (do końca) - od pp. Klus do pp. Bogunia. Bóg zapłać! W tym tygodniu troskę o świątynię powierzamy mieszkańcom z ul. Wąskiej. Sprzątanie w sobotę po Mszy Św. porannej.
  • Stowarzyszenie Dobrych Inicjatyw „Pro Missio” ogłasza zbiórkę zużytego sprzętu elektronicznego, która odbędzie się 3 sierpnia do godz. 11.00. Środki z tego celu są przeznaczona na pomoc Polskich Misjonarzy. Miejsce składowania rzeczy jak w ubiegłym roku.