• Jutro po Mszy Św. wieczornej nabożeństwo za wstawiennictwem św. Rity. Młodzież z Grupy Apostolskiej będzie rozprowadzała róże od godz. 17.15.
• W piątek uroczystość Najświętszej Maryi Panny Częstochowskiej. Msze Św. w naszym kościele o 6.45, 8.30 oraz 18.00. Z racji uroczystości w piątek nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych.
• Dostępny jest nowy numer „Gościa Niedzielnego”. Zachęcamy do lektury.
• Dziękujemy za posprzątanie kościoła mieszkańcom z ul. Sportowej. W tym tygodniu troskę o świątynię powierzamy parafianom z ul. Krzywej i ul. Leśnej. Sprzątanie w sobotę po rannej Mszy Świętej.
• OSP w Izdebniku zaprasza do akcji krwiodawstwa, która odbędzie się w niedzielę 28 sierpnia od 9.00 do 12.00 w Domu Strażaka w Izdebniku. Należy zabrać dokument tożsamości.